JBL'den yüksek performanslı kulaklıklar!

Kulaklığınızın kulağınızda durmaktan öte tarzını yansıtmasını istiyorsanız, işte aradığınız kulaklık

JBL'den yüksek performanslı kulaklıklar!

60 yılı aşkın bir süredir önemli konser ve kayıt stüdyolarını seslendiren JBL şimdi de piyasaya sunduğu kulaklıkları ile kulağınızın pasını silecek. Günümüzde tüketiciler günlük yaşamlarında rahatça kullanacakları ve kendi tarzlarını yansıtan kulaklıklar kullanmayı tercih ediyor. Bu sebepten piyasanın değişen zevklerini karşılamak için JBL mühendisleri,  yüksek performanslı sürücüler ile üstün frekans tepkisi ve yüksek ses çıkışı sağlayan ve doğru sesi dinleyenlere sunan kulaklıklar üretti. Kulak içi ve kulak üstü olmak üzere mevcut olan kulaklıklarda kablo karışıklığının önüne geçmek için düz kablo teknolojisi kullanılmış.

Kulak içi modellerde rahat kullanım için S-M-L olmak üzere üç farklı boyutta silikon kulak ped bulunur.

Kulak üstü ürünlerde çıkarılabilir kablo özelliği ile kolay taşıma ve kablo kopmasına karşı koruma sağlanmış. Yine bu modeller DJ eksen mekanizması ile 180 derece döndürülebilen kulak pedlerine sahip.

Apple kontrol kumandası ile gelen çağrılara cevap verebilir, dinlediğiniz müziğin ses seviyesini ve şarkı seçimini kontrol edebilirsiniz..Tüm ürünlerde taşıma çantası mevcut.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Fiyati ne nerdenbulabiliriz bilgisi olan varsa paylassin ya €:

hakkaten ya birisi fiyat ve nereden bulabilecegimizi yazabilir mi?

insan bir iki tane teknik detay yazar

media markt'lerde bulabilirsiniz.

2 resim koyup 180° dönüyo demişsiniz, insan frekans diyafram şiddet gibi teknik bilgiler verir. hepsini geçtim fiyat bile yok :S

amma cahilsiniz kardesim herseyi devletten beklemeyin gidin google den bakin

git çakma al la :)

Sen de yorum yaz