Jet yalanlama: "Yok öyle bir şey!"

Herkesi heyecanlandıran habere yalanlama gelmesi gecikmedi; hem de en yetkili ağızdan...

Burak Öztürk

İngiliz haber sitesi olan MCV tarafından ortaya atılan ve bu yaz yapılacak E3'te Microsoft'un yeni Xbox'ını ve Sony'nin PS4'ünü göreceğimizi öne süren haber, Sony tarafından yalanlandı.

Sony Computer Entertainment Başkanı Andrew House CVG'ye verdiği bir röportajda PS3'ün daha en iyi çağına yeni girdiğini ve gelecekte yapmayı planladıkları oyun konsolu hakkında daha konuşmadıklarını belirtti.House sözlerini şöyle sürdürdü: "Biz Sony olarak rakiplerimizin aksine her zaman uzun soluklu ve istikrarlı ürünler üretmek peşinde olduk." Aslında bu açıklamasında haksız da sayılmak; PS2'nin ne kadar uzun süre gündemde kaldığı açıkça ortada.

Kısacası PS4'ü 2012 E3'te görme ihtimalimiz sıfır gibi görünüyor. Andrew House yeni bir PlayStation içinse "Yeni bir PlayStation'da daha yüksek kaliteli görüntüler ve kullanımı kolaylaştırıcı yenilikler olması gerekecek" diyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Sony iyi yapıo uzun soluklu ve istikrarlı konsollarda ama belli aralaıklarla upgrade edilebilir donanımları olsa hiç fena olmaz teknoloji hızla gelişio oyunlar daha net daha gerçekçi grafikler sunuyor ama playstation un donanımı belli bi süreden sonra yetmio en azında gpu yu upgrade edilebilir duruma getirseler hiç fena olmaz

Apple neden oyun konsolu işine girmiyor?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play