Joygame, oyunlarıyla Türkiye'yi tanıtıyor

Joygame, oyunları içerisine kattığı yeni içeriklerle Türkiye'yi dünyaya böyle tanıtıyor!

Online oyun sektörünün Türkiye'deki güçlü soluğu Joygame, oyunlarına kattığı yepyeni özelliklerle büyümeye ve gelişmeye verdiği önemi kanıtlıyor.

Türkiye'nin kültürel zenginliklerini dünya oyuncularıyla paylaşmak adına harekete geçen Joygame, bölgesel anlamda Taksim haritasını, Ancora Şehri'ni (Ankara) ve Kız Kulesi'ni oyunları içerisine kattı. Bununla yetinmeyip Türkiye'nin kültürel kıyafetlerini ve Osmanlı Seti'ni de oyuncuların beğenisine sundu. Tek büyük amaçları ise, Türkiye'nin en ünlü bölgelerini ve en güzel kültürlerini dünyaya tanıtmak.

Lokasyon ve kültürlerin yanı sıra, soylu bir Türk karakteri de Joygame'in Wolfteam oyununa eklendi. Türk karakterin ismi, Yüzbaşı Yiğit Demir. Yüzbaşı Yiğit Demir karakteri, Türkiye'nin gururları Sat Komandolarımızın ve Özel Polis Tim'lerimizin örnek alınarak yaratılmasıyla dikkat çekiyor. Bu karakter sayesinde Joygame, dünya oyuncularına Türk'ün gücünü gösteriyor ve bir nevi tüm dünyaya yeni bir kahramanın duyurusunu yapıyor.

Joygame oyunlarına eklenen lokasyon ve kültürler:

1. Son Destan Oyunu, Ancora Şehri (Ankara)
2. Wolfteam Oyunu, Taksim Haritası
3. Wolfteam Oyunu, Türk Karakter Yüzbaşı Yiğit Demir
4. Rakion Oyunu, Osmanlı Seti
5. Rakion Oyunu, Kız Kulesi Haritası
6. Jamia Oyunu, Kültürel Kıyafetler

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

deniz çok güzel görünüyor(!)

Osmanlı' yı anlatıyor desek yeridir. -_-

grafikler berbat!!

Bu haberden sonra Counter-strike adlı oyunda boğaz konulu bir map tasarlamayı planlıyorum hayırlı olsun.

Wolfteam'da ilk oyunculardan biriydim.Hatta 1.liğe bile çıktım zamanında fakat son aylarda yada haftalarda JoyGame'nin oyunu sadece bir para kasası olarak görmesi yüzünden oyunu bıraktım.Zamanında emeğimizle silah alırdık şimdi 2-3 lira para veren oyunun kralı oluyor.Ayrıca hileden oyun geçilmiyor.Eskiden oyun fazla tanınmadığından düzgün oyuncular vardı.Ne zaman yaygınlaştı ergenler oyuna hakim oldu ve hileler ortaya çıktı

Wolfteam de mi ne vardı taksim haritası.. acaba hiç taksimi gördüler mi onu çok merak etmiştim o gün.. zaten hileden de geçilmediği için joygame nin oyunları ve linux u artık daha aktif kullanmamla oyun bağımlılığım da azalmış bulundu.. ama tabi ki yine de aferin..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play