Juicebar: Cep telefonu için acil durum şarjı

Cep telefonunuz sizi yarı yolda bırakırsa hemen endişelenmeyin: Juicebar yardımınıza koşuyor.

Juicebar: Cep telefonu için acil durum şarjı
Juicebar: Boş batarya ile telefon etmek.

Bu mobil şarj cihazı ile cep telefonunuz sizi dışarıda yarı yolda bıraktığında onu şarj edebilirsiniz. Juicebar enerjisini bir bataryadan alıyor. Batarya hiç kullanılmadığı durumda beş sene dayanabiliyor.

Cep telefonunun şarj girişine takılan pil-paketi acil olarak ihtiyaç duyduğunuzda cep telefonunuz şarj ediyor. Juicebar tekrar şarj edilebilir bir batarya ile sunulmuyor, bilakis tek bir pilden oluşuyor. Bu yüzden yanınıza almadan önce Juicebar'ı şarj etmenize gerek yok.

Üretici pilin önceden hiç kullanılmadığı takdirde beş sene boyunca kullanıma hazır olarak bekleyeceğinin garanti ediyor. Bu, NASA'nın da kullandığına benzeyen, özel bir pil türü ile mümkün oluyor. Juicebar'I farklı telefon modelleri için İngiliz üreticinin Juice Bar Energy adındaki web sitesinden yaklaşık 6 Dolara temine edilebiliyor.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Koçtaşta salla elinde doldur cebini diye alet var. fenere benziyor, zaten fener diye de kullanılıyor. sallıyorsun (pilli değil, elektrikli değil) 30 dakka fener oluyor. tüm telefonlara uyan aksesuvar ı var. telefonunu hemen şarj ediyo. 19 YTL idi fiyatı. 20 kere sallıyorsun, yolda şarjın mı bitti hemen tak doldur. keşke chip ailesi onu haber yapsalardı. geç değil aslında, yapsalar iyi olur. fiyatı da uygun.

yakında salla doldur notbooklar çıkar, sallarsın elinden uçar birinin kafasına gelir falan. fazla teknoloji iyi değil. ha ha ha ha... :)

Kullanışlı ama çok büyük bişey olmamalı

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir