Jupiter Yükseliyor özel gösterimine gidiyoruz

Jupiter Yükseliyor filmini herkesten önce izleme şansı, önünüze kadar geldi! Tıklayın, kaydolun.

CHIP Online sinemaya gidiyor!

Zaman zaman gerçekleştirilen özel gösterimlerde takipçileriyle buluşan CHIP Online yeni bir özel gösterimle karşınızda. "Jupiter Yükseliyor" özel gösterimine hazır mısınız?

Özel gösterime katılmak son derece kolay. Adınızı, soyadınızı ve cep telefonunuzu basvuru@chip.com.tr adresine göndermeniz yeterli! Göndereceğiniz e-postanın konu bölümüne CHIP Online sinema keyfi yazmanızı rica ediyoruz.

"Jupiter Yükseliyor" ön gösterimi 4 Şubat 2015 Çarşamba tarihinde saat 19.00 seansında, Cinemaximum Trump sinemasında gerçekleştirilecektir. Film 6 Şubat'ta vizyona girecektir.

Fİlmin web sitesi: www.jupiteryukseliyor.com

© 2015 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved.

Film hakkında

Film hakkında

JUPITER YÜKSELİYOR "JUPITER ASCENDING" 6 Şubat'ta Sinemalarda.

3D ve IMAX 3D Seçenekleriyle.

Channing Tatum ve Mila Kunis, Lana ve Andy Wachowski'nin yazıp yönettiği bilim-kurgu epik macera filminin "Jupiter Yükseliyor / Jupiter Ascending,"in başrollerinde yer alıyorlar.

Jupiter Jones (Kunis) dünyaya geldiğinde, kaderinde çok büyük olayların var olacağına dair, gökte birçok işaretler vardır. Şimdi bir yetişkin olan Jupiter, yıldızları hayal etmekte ama her gün başka insanların evini temizlediği işinin ve kötü ayrılıklarla biten ilişkilerinin soğukluğuyla uyanmaktadır. Bir gün Jupiter'i bulmak için genetik mühendislik ürünü eski bir asker olan Caine (Tatum), dünyaya geldiğinde, Jupiter'in onu bekleyen kaderi de ortaya çıkmaya başlar.

Şikago'nun sokaklarından, uzak galaksilere uzanan "Jupiter Yükseliyor / Jupiter Ascending"i "The Matrix" Üçlemesinin yaratıcıları Lana ve Andy Wachowski'yazıp yönetti. Başrollerde; Channing Tatum ("Magic Mike"), Mila Kunis ("Oz the Great and Powerful"), Sean Bean ("The Lord of the Rings" Üçlemesi), Eddie Redmayne ("Les Misérables"), Douglas Booth ("LOL"), Tuppence Middleton (TV dizisi "The Lady Vanishes"), Doona Bae ("Cloud Atlas"), James D'Arcy ("Hitchcock") ve Tim Pigott-Smith ("Alice in Wonderland") yer alıyorlar.

www.jupiteryukseliyor.com

© 2015 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved.

Okuyucu Yorumları