Kablo İnternete ek güvenlik önlemleri

Kablo Internete ek güvenlik önlemleri getirildi. Artık SPAM ve virüs koruması otomatik olarak var.

  • Selim Öztürk
Kablo internetin güvenliği artıyor

TÜRKSAT A.Ş'den verilen bilgiye göre, aboneler, sistem üzerinden virüs ve rahatsızlık veren postalara (spam) karşı otomatik olarak korunma imkanına sahip olacak.

TÜRKSAT A.Ş, Kablo İnternetin güvenliğini artırıyor. TÜRKSAT A.Ş'den verilen bilgiye göre, aboneler, 1 Mayıs 2008 tarihinden itibaren bilgisayarlarına herhangi bir yazılım yüklemelerine gerek kalmadan, sistem üzerinden virüs ve rahatsızlık veren postalara (spam) karşı otomatik olarak korunma imkanına sahip olacak.

Aboneler, güvenlik duvarı seçenekleriyle muhtemel saldırılara karşı daha güvenli şekilde sanal dünyaya bağlanabilecek. Abonelerin, tercihe bağlı olarak kullanabilecekleri bu hizmet, güvenlik seviyelerine göre, "online.turksat.com.tr" sitesinden istenildiği şekilde düzenlenebilecek veya devre dışı bırakılabilecek.

TÜRKSAT Kablo İnternet aboneleri, internet hızlarını "online.turksat.com.tr" adresinden kontrol edecekler, hangi kotaya ne kadar ücret ödeyeceklerini "kablotv.com.tr" adresinden öğrenebilecek.

Kaynak: Tübider

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

turksat ın altyapısı bölgemize geldiği an turksata gececeğim.Türktelekom bilindiği üzere hariri ailesine satıldı.Sömürüyolar milleti,kota vs diye...kaldıki turksat kablo daha ucuz

Darısı TTNet'e

helal sana kablo tv ttnet geçtin

Sen de yorum yaz