Kablo internette bağlantı ücreti yok

Kablo internete abone olmayı düşünenler, yeni kampanyadan yararlanabilecek.

Kablo internette bağlantı ücreti yok
Turksat, 3 ay boyunca bağlantı ücreti almayacak.

Türksat A.Ş'den yapılan açıklamada, kablo internet hizmetlerinde yeni bir kampanya başlatıldığı belirtildi. Turksat, düzenlediği yeni kampanya kapsamında kablo internete yeni abone olmak isteyenlerden 30 YTL'lik kurulum ücreti almayacağını açıkladı.

3 ay sürecek olan kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken ekstra bir iş bulunmuyor. Yani diğer kampanyalarda olduğu gibi, belli bir süre için üyelik taahhütü vermeniz şart değil. Eğer kablo internete 3 ay içerisinde yeni abone olmayı düşünüyorsanız, bağlantı ücreti ödemek zorunda kalmayacaksınız.

CHIP Online yorumu:
Kablo internet, özellikle altyapının yeterince yaygın olmaması nedeniyle ADSL karşısında çok gerilerde kalmış gibi görünüyor. Türksat da, düzenlediği bu tip kampanyalarla abone sayısını artırmaya çalışıyor. Ancak şu an İstanbul'da bile Kablo şebekesinin ulaşmadığı çok sayıda bölge olduğu düşünülürse, kampanyanın yeni abone getirmek konusunda ne kadar başarılı olacağı pek de net görünmüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Aslında yaygın olmaması kablonet kullanıcılarına yarıyor.çünkü santrale bağlı fazla kullanıcı olursa internet de yavaşlıyor.

Bence kablotv indirimi ile gayet cazip. oyuncular için sunduğu düşük ping'ler de cabası

Bende geçmeyi düşünüyordum ancak kablosuz kablo-modemin 200 ytlye yakın bir fiyatta olmasından dolayı vazgeçtim...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir