Kablo TV 1 YTL oldu

Kablo internet kullanıcılarına müjde, artık Kablo TV ücreti sadece 1 YTL!

  • Ongun Batuhan Altan
Kablo TV 1 YTL oldu

Türksat, kablo internet abonelerine kablo tv ücretini sadece 1 YTL yapıyor.

Türksat A.Ş'den yapılan açıklamaya göre 512Kbit ve üzeri internet bağlantılarında 7 YTL ücreti bulunan Kablo TV'den artık sadece 1 YTL alınacak. İki senelik kablo internette kalmayı taahhüt eden tüm aboneler bu fırsattan yararlanabilecekler.

Kampanya 31 Aralığa kadar devam edecek. Kampanya hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

arkadaşlar burda kablo tv yok bunu nasıl bağlatabiliriz en az 10 kişi müraacat etmesi gerekiyormuş bu doğrumu tek bağlatma imkanımız varmı teşekkürler

kablo tv de aynı adres te kalma şartı var mış 2 senelik anlaşma yapıp evde çıkarsan kablo tv paralarını geriye dönük ödersin diyor ..kiracılar ı ipleyen yok ..nasıl insanın durumundan yararlanabiliriz diye düşünüyor bunlar .. uydu alıcımdan gelen yp bp br bağlantıyı bırakıcam ..anten girişinden lcd tv me kablo tv bağlıycam ..sinekli görüntü olaraktan ,senelerdir digital yayını getirecekler bunlar hala geliyor ..

bu listede adsl ücreti 49 ytl olanı görmedim ben limitsiz 49 ytl olana aboneyim yoksa benim bilmediğim bi durum mu var

bu çok iyi bişry galiba. 512 mbit felan diyor. Peki türkiyenin hangi bölgelerinde var!

sözde kampanya yapıyorlar ama şartlı kampanya. tüm basın da sanki çok bir şeymiş gibi haber yapıyor "Kablo TV 1 YTL oldu" diye. 2 yıl şartı getireceksen hiç kampanya yapma daha iyi. şirket ve kurumlarımız halkı kazıklama fikrinden hiçbir zaman vazgeçmeyecek, bu belli.

Ben de kablonete abone olmak istedim. Yanımızdaki apartmanda kablo net var. Bizim apartmana konmamış. Müraacat ettim.

Yanımızdaki apartman 5 mt.ötede olmasına rağmen çok kablo gideceği bahane edildi. Sonuçta bağlanmadı.Kurulu bir tesis var. Ama iki (2) sene abone olacağım.diyorum. Duyan yok.

Hizmet vermek istemeyen bir görünümleri var. Taşeron firmaya vermişler. Onlarda nasıl olsa para geliyor diye ilgilenmiyorlar anlayacağınız.

Türkiye niye geri gidiyor derlerse durum budur.

Yöneticilere duyurulur.

kablo tv kullanan arkadaş sınırsız 49 diyor bağlantı kaç hızda ve değiyormu ? onu merak ettim

Kiracılar için çok tehlikeli bir tuzak. Evinizden taşınacaksanız sakın bu kampanyayı düşünmeyin bile....

sakın kanmayın yıllardır kablo TV kanalları çoğaltacak yıllardır aynı kanallar.

türkiyedieki tüm işler faso fiso para ver hizmet yok varsada kalite yok bir kere alt yapımız yok 2 . eller bizde biz teknolojimi yaşıyoruz kardeşim hani nerde yeni bir şey görsek elimizi cebimizie atamıyoruz anca kedinin cigere bakması gibi bu gelenek böyle geldi böyle gidecek ALLAH herkesin yardımcısı olsun

http://www.kablotv.com.tr/turksatkablo-subeleri.html
buradan bulunduğun ile dilekçe faksla sonra takip et, ne kadara ve nasıl çekeceklerini söylüyorlar. Çok kişi abone olursa parasız çekme durumları da oluyormuş.

Sınırsız 1024 TTnet de bir gün 1 YTL olur inşallah :))

İki sene şartı ne demek oluyor.
Neresi işimize gelir ise oraya abone olabilmeliyiz.

http://www.chip.com.tr/konu/Cep-telefonlari-kanser-mi-yapiyor_5648.html

lütfen bu kampanyaları öyle pembe düşle görmeyin. size 2 yıllık sözleşme imzalatıyorlar. iki seneden önce çıkarsanız da sözde 1 liralık o hizmet döneminin parasını da çatır çatır alabilecek sözleşmeyi size imzalatmış olduklarından sesiniz çıkamıyor...

<b>* Taahhüt süresi dolmadan adres değişikliği yapan müşterimiz, yeni adresinde aboneliğine kaldığı yerden devam edebilir mi?</b>
Bu kampanya aynı adreste 24 ay kullanım şartına bağlıdır. Adres değişikliği için taahhüt süresi dolmadan aboneliğini nakil eden müşterimizin, taahhüdü tek taraflı fesih edilmiş sayılır ve taahhüt süresi boyunca ödemediği ücretler (Kullandığı Süre*Ödemediği Kablo TV Tutarları) iptal sırasında kendisinden tahsil edilir.

Adres değişikliği yapmanız durumunda sizi cezalandırmayı akıl edebilecek sivri zekalılar var kamuoyuna duyurulur :)

arkadaşlar ttnet baglatalı 6 ay oldu çıkmak istiyorum 2 yıl kullanmak şartmış çıkarsam ne olur ya
??????????????

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play