Kaliteli tahtadan: Göze hitap eden PC

Suissa firması hızlı bileşenlerin yanında göze de hitap eden farklı PC sistemleri sunuyor...

Kaliteli tahtadan: Göze hitap eden PC
Suissa: Dudak uçurtan fiyata mükemmel tasarım.

Kanadalı PC üreticisi Suissa karizmatik tahta kasalara sahip PC sistemleri satıyor. Enlighten-PC bu tasarımlarından bir tanesi ve gerçek bir sanat eserini ifade ediyor.

Şık dış tasarımında yanında Suissa hızlı bileşenler de sunuyor. Müşteriler AMD ve Intel paketleri arasında seçim yapabiliyor. Intel sistem Core 2 Duo Extreme QX6700 (2,66 GHz), 4 GB RAM ve bir Nvidia GeForce 8800 Ultra'dan (768 MB yerel bellek) oluşuyor. Hitachi ve Western Digital sabit disklerin yanında AuzenTech'in harici bir ses kartı da sistem bileşenlerinin arasında yer alıyor.

Suissa bu sistemi çok sessiz bir şekilde soğutuyor: Su soğutma sistemi. Bu tasarım harikası PC'ler ile ilgilenenlerin ceplerinin bayağı bir derinine ulaşması gerekiyor: Sistemin fiyatı 10.500 Euro; ekstra istekleriniz ise ayrıca ücretlendiriliyor. Firmanın farklı tasarımlarda PC sistemleri de mevcut.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Donanıma çok para harcayan biri olarak Pc kasama bakmayalı aylar oldu diyebilirim. Binlerce dolar harcamama rağmen kasaya verilecek bu kadar para bence aşırı lüks ...

Tasarım odaklı ama özellikleri de o kadar kötü değil.

Bunun nesi tasarım harikası anlamadım

İyi güzel ama nvidia ekran kartı yerine ATI ekran kartı koysalar çok daha süper olur.Bence o kadar da iyi değil.Sadece tasarım harika.Bir de işlemcisi..

bu kadarına gerek yok bence muhım olan kasanın görünüşünden cok işlevi önemli deilmi zaten...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir