Kamera ve MP3 çalarlı güneş gözlüğü

Güneş gözlüğünüzün fotoğraf çekip MP3 çalmasını ister misiniz? Brando bunu mümkün kılıyor...

Kamera ve MP3 çalarlı güneş gözlüğü
Gözlük: Ajanlar ve müzik fanları için.

Brando, güneş gözlüğü ile fotoğraf çekmek veya müzik dinlemek isteyenlere bu fırsatı sunuyor.

Gözlüğün fiyatı 160 Dolar (yurtdışı), 2 GB belleği ve 1,3 Megapiksel kamerası var. Pratik: Tüm fonksiyonlar bir uzaktan kumanda ile yönetilebiliyor. Dâhili batarya 6 saat müzik keyfi veya 9 saat fotoğraf çekmek için yetiyor.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

uzaylı gibi olduk iyice ya:D

Yakinda hepimiz bu tür kullanimi kolay giyilebilir pratik teknoloji kullaniyor olacagiz epeydir gelismesini bekledigim bir teknoloji.

Ayrica mikrofon kulaklik tümlesik biraz daha geliskin ccd ve ikerisi teknolojilerle gelecek modelini alarak mevcut ucuz 7.2 Mbps sinirsiz umts aboneligimin ve gelecekteki takipcilerinin sundugu hemen her yerde kablosuz net özgurlugunun sundugu olanakla gezdigim yasadigim yerleri dostlarima da evlerinin rahatliginda gezdirip gösterme ziyaret etmeden önce tanitmayi paylasmayi online su an hareket halindeyken fazla pratik olmayan görsel haberlesmeyi cok daha rahat kullanabilmeyi ve hatta artirilmis gece görüs zoom gibi özelliklikleriyle günlük hayatimin vazgecemedigim surekli bir parcasi bes duyu organlarimizin daimi destekcisi olmasini bekliyorum. Saniyorum bionik biyolojimizdeki gecis süreci ürünleri olacak tüm bunlar. Tüm bunlarin sinir sistemimize ve tüm insanlarin da birbirlerine es zamanli baglantisiyla tipki beyindeki neronlar misali musterek kollektif insanlik aklinin olusmasinin nüveleri olarak bakiyorum bu minik önemsiz gibi görünen teknolojilere.

Öngörü:

Biraz daha geliştiğinde korsan filmler sinemada bununla çekilecek.

biraz daha detay olursa iyi olur çünkü çok güzel

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir