Kameralı, Skype'lı sanal seks kötü bitti!

Tüm isteği sadece "eğlenceli" bir sohbetti. Ancak kendini fazla kaptırınca başına bunlar geldi...

Kameralı, Skype'lı sanal seks kötü bitti!

Günümüzde internette gezinirken girdiğimiz her sitenin, yazdığımız her kelimenin kayıt altına alındığı paronasıyla yaşar olduk. Konu özellikle webcam konuşmaları olunca, kendimizi iki kat daha dikkatli davranmak zorunda hissediyoruz. Ancak her internet kullanıcısı bu denli "muhafazakar" davranmayabiliyor.

Utah'ta yerel yayın yapan KSL TV'nin haberine göre bir vatandaş, porno sitesinde tanıştığı bir kadınla Skype görüşmesi gerçekleştirdi. Video görüşmesinde geçen "eğlenceli" dakikalardan sonra adamın cebine konuşma yaptığı kadından tehditkar bir mesaj geldi. Kadın, yaptıkları müstehcen görüşmeyi kaydettiğini ve çok para göndermediği takdirde videoyu adamın Facebook sayfasında yayınlayacağını söylüyordu.

Panikleyen adam derhal polise gitti. Sonrasında yaşananlara dair detay verilmese de KSL TV'nin polisle yaptığı röportaj, emniyetin bol kahkahalı bir soruşturma geçirdiğini gösteriyordu. Gülmekten röportaj vermeye pek fırsat bulamayan polis memuru, son olarak şu tavsiyede bulundu: "Bu olaydan çıkarılacak önemli dersler var. Birincisi, internette ne yaptığınıza dikkat edin; ikincisi, bunu yaparken dolandırılmadığınızdan emin olun."

Berk Toparlak

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

bundan sonra daha dikatli olcam

Facebook hesabını kapatsın olsun bitsin :)

bu simdi umutsuz ev kadini mi? yoksa umutsuz erkekler?

kadına yapılması daha kötü biz erkekler gene yiğidin malı meydanda olur deriz yırtarız :D

8:28 Bundan sonra daha dikkatli ol:)))he he he

Aynı şey şuan başımda, Allah kimseye yaşatmasın, uyku muyku kalmadı. faceyi ve hotmaili kapattım ama işe yararmı bilmiyorum. videoyu arkadaşlarına göndereceğim diye tehtid ediyor.

@11 Ara 2013 21:14 benimde başıma geldi arkdşlar aynı tehdıdler bana da geldi...ben isteklerini kabul etmedim 1 gün oldu ses seda yok skypeden de sildi beni...bu talihsiz olay başına gelen arkdaş senin durumun noldu onu merak edıyorum vıdeoyu yayarmı

benimde başıma geldi arkdşlar aynı tehdıdler bana da geldi...ben isteklerini kabul etmedim 4 saattir ses seda yok skypeden de sildi beni...bu talihsiz olay başına gelen arkdaş senin durumun noldu onu merak edıyorum vıdeoyu yayarmı ?

benim goruntuyude kayit etmis facede arkadaslarimi eklemis 2000 liraya kadar par ca parca para gonderdim santaj yapiyor savciliga sikayet ettim sonucunu bekliyorum omrumden omur gitti

Arkadaşlar, başına böyle bir olay gelenler lütfen para yollamasınlar. Yolladıkça bu işin sonu gelmez. Benim de başıma geldi. Yayınlayacaksa zaten yayınlar, bu saatten sonra yapılacak birşey yok. Senin yerini buldurmak benim için zor olmaz, dava açtırıyorum ip numaran belli diye tehdit edin. Face i dondurun dondurmadan önce de herşeyinizi de facebook ta gizleyin. Hiçbir arkadaşınız görünmesin. Bu da ders olsun hepimize

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir