Karar verildi: iPhone Vodafone'un

Vodafone, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 10 ülkede Apple'ın iPhone'unu satacak

Karar verildi: iPhone Vodafone'un
iPhone: En nihayet geliyor.

Vodafone, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 10 ülkede iPhone satmak üzere Apple ile anlaşma imzaladığını bugün açıkladı.

Avustralya, Çek Cumhuriyeti, Güney Afrika, Hindistan, İtalya, Mısır, Portekiz, Türkiye, Yeni Zelanda ve Yunanistan'daki Vodafone müşterileri, Vodafone hattı ile kullanmak üzere önümüzdeki aylarda iPhone satın alabilecekler.

CHIP Online notu: Milyonlarca iPhone satıldı, oysa bunların çok küçük bir kısmı Amerika'da. Demek ki diğerleri henüz satışı olmayan ülkelerde (örneğin Türkiye) satıldı. Şimdi soru şu: Bu kayıtsız iPhone'ları Vodafone kayda alacak mı?

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

walla uygun fiyatlı olursa alınabilir
yoksa yurt dışından gelen kırılmış versiyonları görmeye devam ederiz

vodafone u tebrik ediyorum yoksa internetten bakıcaktık bi 10 sene falan resimlerine :D

Bi kaç hafta önce Apple ,Turkcell i düşünüyorudu. Nasıl oldu da Vodafone a verdi anlayamadım . Turkcelle verseydi süper olacaktı ya

vodafone un türkiye'ye gelişi sonunda bir işe yaradı..

valla benim ne evde ne işyerimde vodofon çekmiyir.hakkatan çekmiyir .o yüzden abd den alıp kırarak kullanmak hem daha kullanışlı hem daha hesaplı olacak benim açımdan.

sıkıcı bir telefon bence, öyle çok büyük bir yeniliği yok, vasat bence. ona verilecek parayla çok daha iyi mobil cihazlar alınabilir.

acaba yurt dışındaki gibi belli bir sene vodafone kullanacağını belirten kullanıcılara indirimli verilecek mi?? İndirim yapılırsa süper bir uygulama olur gerçekten.

"Bi kaç hafta önce Apple ,Turkcell i düşünüyorudu. Nasıl oldu da Vodafone a verdi anlayamadım ." demiş Bogus_blade.. Neden? Çünkü Vodafone yurtdışında çok daha saygın, güvenilir ve bilindik bir firma. Ayrıca kazıklama gibi bir adetleri yok, neyse o...

bilgisayar parasına telefon mu olur?

bence turkcelii pek etkilemez bu durum bu telefonun bir milyar üstünde fiyatı bu telefonu türkiyede alabilecek bir kaç yüz bin kişi var ama türkcelin milyonlarca abonesi var

arkadaş galiba videolarını izlemedi kendi kullandıgı telefonu cok merak ediyorum bende iphone var şuan ve iphoneden önce blackbery kullanıyordum ozellik ve karizma olarak iphone diorum.

AVEA UYUYORMU ACABA

amerikada satisi durduruldu at&t nin mahkemeye verilmesi sonucu. yani orda at&t den 400 $ a iphone alinabiliyordu herkezin bildigi gibi. ve bu telefon kesinlikle 400$ eder. ama turkiyede nekadara resmi olarak piyasaya girer orasini bilmem ama 1000ytl uzeri olursa - ki oyle olucak. ozaman bosu bosuna masraf derim ...

Turkcell in kazık tarifesi ve sacmalıklarından bıkmıstım.Gelsin 10 senelik turkcell hattımıda iptal ettirecegim..O telefon degil ,sadece telefon özelligi de olan minik bir laptop.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir