Karne döneminin favorisi tabletler oldu

Karne döneminde ailelerin tercihi, çoğunlukla bu cihazlardan yana oldu!

Karne döneminin favorisi tabletler oldu

Ezcool, karne döneminde de ailelerin tablet konusundaki tercihi oldu. Zengin özelliklerine rağmen sadece 149 TL'lik fiyatıyla dikkat çeken Smart Touch 710'u karne döneminde öğrenciler için piyasaya süren Ezcool, bu sayede birçok ailenin karne hediyesi tercihi oldu. Karne döneminde genel tablet satışları da %45 artış gösterdi.

Yeni teknolojilerle büyüyen yeni neslin hediye tercihi de artık bisiklet gibi hediyelerden teknolojik ürünlere kayıyor. Birçok öğrenci, başarılı geçen bir dönemin ardından iyi notlarla dolu karnenin karşılığı olarak ailelerinden tablet istiyor. Ezcool'un zengin özellikleri 149 TL'lik fiyatla sunduğu Smart Touch 710 gibi ürünler de ailelerin bütçelerini sarsmadan çocuklarını sevindirebilmesine yardımcı oluyor.

Tablet satışları bu sayede yaz döneminde ciddi bir artış gösterdi. Çoğunlukla durgun geçen yaz döneminde, okulların kapanmasından bu yana tablet satışları %45 oranında artış yakaladı. Bu artışta en büyük etken elbette karne hediyesi olarak tercih edilmesi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

zengin özellik ve 149 tl... bu iki kavram çelişiyor

@20 Ağu 2013 23:05 Zengin özellik ve 149 TL olmasaydı zaten neden alsınlar ki? Mantıklı düşün.

vııııy ben karnemi alıyordum teşekkür aldım diyordum. Neden takdir almadın diyorlardı? :D takdir alıncada cevap iyi aferin . eee sonra? Hiç bişe yok XD nerdeee tablet

@21 Ağu 2013 13:42 bendede var ama kendim biriktirerek aldım

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play