Kartuşu alın, bu hediye sizin olsun!

HP markalı mürekkep kartuşu satın alanlara çok hoş bir hediye var. Ayrıntılar için tıklayın...

Kartuşu alın, bu hediye sizin olsun!

HP'den alacağınız 2'li kartuş paketi hem tek tek alacağınız kartuşlara göre daha ekonomik hem de hediyeli. HP 2'li kartuş paketi sayesinde yüzde 20'ye kadar tasarruf imkanı sağlarken, yolculukta, evde ya da ofiste yapacağınız hesap işlemlerinizde kullanabileceğiniz küçük, zarif bir hesap makinesinin sahibi olabilirsiniz.

Herhangi bir metal yüzeye kolayca yapışabilen mıknatıslı HP hesap makinesine hepsiburada.com, Teknosa, Gold Bilgisayar'dan alacağınız HP 2'li kartuş paketi sayesinde ücretsiz ulaşabilmeniz mümkün. 10 Temmuz – 30 Eylül tarihleri arasında sürdürülecek olan kampanya dahilinde HP Quick Calc hesap makinesi, dilediğiniz her yere ücretsiz olarak teslim edilebiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Komik bir hediye olmuş. Bilişim çağında bilgisayar kullanan insanlara hesap makinesi hediye etmeyi kim düşündü acaba? En basit telefonda dahi hesap makinesi varken üstelik!

Bence bu iyi degil orjinal kartuş çok pahalı (yeni yazıcıdan bile pahalıya geliyor yazıcıyı çöpe at yeni yazıcı al daha ucuza bile gelir.O hesap makinasına gelice pek kullanışlı degil (benim kullandıgımın bile binmem kaç tane fonksiyonu var(bu basit türkiyede hemen hemen her yerde temin edilebilecek kdar kolay bir hesap makinası)) çok sönük de duruyor.Ayrıca buna iklaveten kartuş dolum setleri var.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir