Kartvizit Büyüklüğünde Fotoğraf Makinesi

Samsung, dijital fotoğraf makinesi serisine iki yeni modeli daha ekledi. İşte bu modeller...

  • Selim Öztürk
Samsung NV30

Samsung'un NV serisinin yeni üyesi NV30, karanlık ortamlarda bile yüksek kalitede fotoğraf çekme imkanı sağlıyor. 8.1 mega piksel çözünürlük ve 3x zooma sahip bu modelin öne çıkan bir diğer özelliği Smart Touch (Akıllı Dokunmatik) tuş takımına sahip olması, bu sayede tek bir dokunuşla fotoğraflar izlenebiliyor, menüde dolaşılabiliyor ve istenilen değişiklikler yapılabiliyor. Küçük ve hafif boyutlarına rağmen üstün multimedya özellikleri (MP3 dinleme, film izleme, seyahat bilgisi ve metin görüntüleme....gibi) sunuyor. Ayrıca, geliştirilmiş görüntü işleme teknolojisi ile görüntü üzerindeki işlemler daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca çift görüntü sabitleme (optik ve dijital) özelliği bulunan Samsung NV30, Schneider lens ve ISO 3200 değerine destek veren gelişmiş noise (gren) azaltma sistemine sahip.

Son kullanıcı fiyatı : 449 YTL

Samsung i8

Yüksek kalitede MP3 dinlemeye, PMP üzerinden film izlemeye, seyahat bilgisi ve metin görüntülemeye olanak sağlayan Samsung i8, 3x zoom ve 8.1 megapiksel kameraya sahip ve i8 modeli sadece bir kartivizit boyutunda. 2,7" yüksek çözünürlüklü LCD ekrana sahip bu model ile ayrıca video da çekebiliyor. Geliştirilmiş görüntü işlem teknolojisi ve DIS (Dijital Görüntü Sabitleme) özellikleri sayesinde i8'de el titremesi ile oluşabilecek flu görüntüleri optimize edilebiliyor. Samsung i8, mavi, pembe, siyah ve beyaz olmak üzere 4 farklı renk seçeneği sunuyor. Ayrıca 195MB dahili hafızası mevcut.

Son kullanıcı fiyatı : 449 YTL

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Kartvizit boyutunda derken?? benim kartvizit bu boyutta olsa ben ayvayı yemiştim herhalde.

ben bu makineyi aldım ve gerçekten süper bi alet... video oynatıcılı mp3 playırımıda bi arkadaşıma hedie etmek zorunda kaldım bu makine için çünkü çok kaliteli video ve mp3 çalma özelliği ile birlikte kullanıcıya sunuluyo... ayrıca benim gibi seyehat etmeyi seven kişiler için tasarlanmış travel guide sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun size gezilecek görülecek yerleri fotoğraf desteği ve tarihiyle birlikte anlatıo... tek kelime alet mükemmel herkese tavsiye ederim...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play