Kaspersky'den dev ortaklık

Kaspersky, Juniper Networks ile iş birliği yapıyor. Peki bu iş birliği kullanıcıya ne getirecek?

Kullanıcılar daha ileri seviyede korunacak

Kullanıcılar daha ileri seviyede korunacak

Kaspersky Lab ile yapılan bu iş ortaklığına ilişkin Juniper Networks Inc. Kurumsal Çözümler Departmanı'ndan kıdemli direktör Sanjay Karla; "Kaspersky'nin 2004'ten beri bir ortağı olarak, Kaspersky Lab antivirüs teknolojilerinin Juniper SRX Serisi Servis Ağ Geçidi ve J Serisi Servis Yönlendiricilere entegre olmasından büyük bir heyecan duyuyoruz. Juniper'in düşük gecikme süreli, gerçek zamanlı web tabanlı işlemleri için geliştirdiği yeni ExpressAV ile müşterilerimiz artık daha güçlü ve kapsamlı bir güvenlik yönetimi sistemine kavuşuyorlar"dedi.

Zararlı yazılımların yayılmasındaki dramatik artış devam ettikçe kurumların bünyelerindeki tüm kullanıcılara en yüksek seviyede koruma sağlamak amacıyla daha fazla efor harcadıklarını hatırlatan Kaspersky Lab Teknolojik İşbirlikleri Departmanı Başkan Yardımcısı Petr Merkulov ise; "Kaspersky Lab'in ödüllü antivirüs teknolojilerinin Juniper SRX Serisi Servis Ağ Geçitlerine ve J Serisi Servis Yönlendiricilerine entegrasyonu kurumsal müşterilere daha ileri seviyede bir koruma sağlama imkanı verecektir" dedi.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Güzel bir haber ! Lider bir AntiVirüs yazılım firmasının yine iyi bir güvenlik yazılım firmasıyla birleşerek işbirliği yapması kullanıcılar için iyi bir haber. İnşallah güzel sonuçlar alırız.

Teşekkürler CHİP Online !

evet önce bilgisayar kullanıcılara virüs gönderip bunu temizlemek için antivirüs yazılımı satmanın daha kolay olacağı bir ortaklık

Kaspersky ilk önce serverlarını korusunda sonra ev-ofis kullanıcılarını korusun ;)

hayırlı olsun ne diyelim :)

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Kullanıcılar daha ileri seviyede korunacak
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir