Kaspersky'den dev ortaklık

Kaspersky, Juniper Networks ile iş birliği yapıyor. Peki bu iş birliği kullanıcıya ne getirecek?

Kaspersky'den dev ortaklık

Güvenli içerik yönetim çözümlerinin lider geliştiricisi Kaspersky Lab son antivirüs teknolojileri bundan sonra Juniper Networks'ün SRX Seri Servisleri Ağ Geçidi ve J Seri Servisleri Yönlendirici ürünlerinde kullanılacak. Antivirüs filtresi, bir ağ koruyucu sisteminin en temel parçası olarak biliniyor. Bu kapsamda da böyle bir bileşen için Juniper'in Kaspersky Lab'ı tercih etmesinde; firmanın antivirüs sağlayıcıları arasındaki benzersiz deneyimi ve itibarı, kusursuz hizmet geçmişi, güvenilir koruması ve entegrasyon kolaylığı gibi faktörleri öne çıkıyor.

SRX Seri Servis Ağ Geçidi ve J Serisi Servis Yönlendirici'ye entegre olan Kaspersky Lab antivirüs teknolojileri, virüsler, trojanlar, solucanlar ve rootkit'ler gibi kötü amaçlı programlara karşı üstün seviyede koruma sağlıyor. En büyük tehlike yaratanlar dahil, bu yerleşik çözümle farklı formattaki dosyaları tarayabiliyor.

Juniper'in Birleştirilmiş Tehdit Yönetim (UTM) teknolojisinin bir parçası şeklinde uygulanan Kaspersky Lab antivirüs çözümleri, tam anlamıyla antivirüs çözüm olan Tam AV ile daha hızlı ağ cihazları için sunulan SafeStream veri akışı tarama teknolojisi ile donatılmış antivirüs koruması Juniper Networks ExpressAV olmak üzere iki ayrı versiyonda sunuluyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Güzel bir haber ! Lider bir AntiVirüs yazılım firmasının yine iyi bir güvenlik yazılım firmasıyla birleşerek işbirliği yapması kullanıcılar için iyi bir haber. İnşallah güzel sonuçlar alırız.

Teşekkürler CHİP Online !

evet önce bilgisayar kullanıcılara virüs gönderip bunu temizlemek için antivirüs yazılımı satmanın daha kolay olacağı bir ortaklık

Kaspersky ilk önce serverlarını korusunda sonra ev-ofis kullanıcılarını korusun ;)

hayırlı olsun ne diyelim :)

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Kaspersky'den dev ortaklık
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir