Kaspersky Lab yatırımlarına devam ediyor

Kaspersky Lab, Türkiye'de uzman eğitmen kadrosu kurdu.

Yatırımlara devam ediyor !

Türkiye pazarına verdiği önem doğrultusunda yatırımlarına 2016'da da son sürat devam edecek olan Kaspersky Lab, bu yönde ilk adımı attı. Kaspersky Lab, ekibini uzman eğitimcilerle büyüterek,  toplumda siber güvenlik bilincini artırmak yolundaki faaliyetlerine de bir yenisini daha ekleyerek genişletti. 

Kaspersky Lab Türkiye Ülke Müdürü Sertan Selçuk,konuyla ilgili şunları söyledi: "Kaspersky Lab olarak Türkiye pazarına girdiğimiz günden bu yana, Türkiye'ye yatırımlarımızı her geçen yıl artırarak sürdürüyoruz. Türkiye'de İK'sıyla, finansıyla, teknik desteğiyle ve satış-pazarlamasıyla; yerleşik olarak Türkiye'de 2008 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Bu sene içindeki planlarımızdan biri de; İstanbul'da merkez ofisteki ekibimizi büyütmek ve yetkinliğimizi daha da artırarak bayilerimize ve müşterimize en iyi şekilde destek vermeye devam etmektir. Bu yönde 2016 yılındaki ilk adımı tüm kurumsal müşterilerimizi ve bayilerimizi eğitecek genişlikte ve yetkinlikte uzman eğitimcileri bünyemize katarak atıyoruz.  İlerleyen haftalarda atacağımız adımlarla hem pazardaki büyümemizi sürdüreceğiz hem de Türkiye'de pazarın büyümesine, kullanıcıların çok daha nitelikli ve verimli şekilde bilgi ve verilerinin korunmasına katkı vermeye devam edeceğiz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Sonra da Türkiye'de elde edilen tüm bilgileri gerektiğinde, talep edildiğinde, Rusya'nın eski adı ile KGB yeni adı ile FSB (Rusya Federal Güvenlik Servisi)'ne bilgi aktaracak, tüm güvenliği gerektiğinde yer ile yeksan edecek detayları ve açıkları jurnalleyecek. AV gibi çalışıp hem para kazanmak hem bilgi veri toplamadığının bir garantisi var mı? Rus -Çin- Hindistan menşeli bilişim ürünlerinden uzak duruyorum, uzun erimli düşünün ve kararınızı ona göre verin.

Ben de gidip şimdi Kaspersky'a geçiyorum. Yıllardır ESET kullanıyordum. Başlangıç taraması diye en kiritik zamanlarda kendi kendine çalışıp bir türlü durdurulamayan bir belası var, sormadan kendi kendine çalışıp Windows'u felç ediyor, veri kaybına neden oluyor. Artık canıma yetti. Hoşçakal ESET, uğurlar olsun.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir