Kaspersky ONE ile 5'i 1 yerde koruma!

Kaspersky Lab'in yeni ürünü Kaspersky ONE ile istediğiniz kombinasyonu yapmak sizin elinizde!

Kaspersky ONE ile 5'i 1 yerde koruma!

Kaspersky Lab, birden çok dijital cihazın korunmasını sağlayan Kaspersky ONE'ın Türkiye'de online olarak 27 Mart'ta, tüm teknoloji zincir mağazalarında ise 2 Nisan'da raflarda olacağını duyurdu. Kaspersky ONE, tek lisanlı bir çözüm olup kullanıcıların Windows tabanlı bilgisayarlarını, Mac'lerini, akıllı telefonlarını ve Android tabanlı tabletlerini koruyor.

Kaspersky ONE ürününü Türkiye'de satın alan bir kullanıcı, 4 farklı korumadan 5 aktivasyon koduna sahip olabiliyor. Kullanıcılar, bu 5 farklı kodu farklı kombinasyonlar yaparak kullanabiliyor. Örneğin bir kullanıcı aynı korumadan 5 adet tercih edebilirken, bir diğer kullanıcı 2 PC, 1 tablet, 1 Mac ve 1 akıllı telefon koruma kombinasyonu yapabiliyor. Tüm kullanıcıların kendi ihtiyacına göre belirleyebileceği bu kombinasyonlarla ister bir aile olun, ister üniversite öğrencisi, 5 farklı koruma sağlayan Kaspersky ONE ile hem siz hem de sevdikleriniz koruma altında.

Kaspersky ONE, Windows veya Mac OS X, akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik koruma sağlıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Zekice! Hem de çok zekice!

kaspersky iyi işlere imza atıyor fakat şu sistem kaynaklarını aşırı tüketme olayınada eğilip ağırlık verse çok güzel olacak. kaspersky aşırı kaynak tüketimi sorununu ve kasmayı azaltsın şuanda 2 milyona hitap ediyorsa kaynak tüketimi ve kasma sorunu düzeltilince en az 6 milyona hitap edecektir. norton esed trend fiyasko ünvanını hiç bırakmadı fakat az kastığı için tercih edilebilirler listesinde iyi yerlerde. kaspersky için sağlam makina lazım. bende eğer az sistem yoran bir yapı yapsın kaspersky pandanın bayiliğini kesip kaspersky' a geçeceklerden biriyim ve beklemekteyim beklediğim gün gelir diye.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir