Kaspersky, Türkiye'deki ağını genişletiyor

Kaspersky Lab, yeni distribütörü InfoNet'in de yardımıyla Türkiye'de büyümeyi hedefliyor.

Kaspersky, Türkiye'deki ağını genişletiyor
Kaspersky Lab, InfoNet Bilgi Teknolojileri ile Türkiye'deki distibütör ağını daha da genişletti.

Güvenlik içerik yönetim çözümlerinin geliştirilmesinde önde gelen yazılım şirketlerinden Kaspersky Lab, Türkiye'deki distribütörlerine InfoNet Bilgi Teknolojileri'ni de ekledi. Kaspersky Lab bu işbirliği ile Türkiye pazarında kurumsal müşterilerine sunduğu güvenlik çözümlerini daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

Uzman kadrosuyla 100'den fazla ülkede müşterileri için üstün korumalı ürünler sunan Moskova merkezli yazılım devi Kaspersky Lab, Türkiye'deki distribütörlerine sektörün lideri InfoNet Bilgi Teknolojileri'ni ekledi. Kurumsal çözümlerini son bir yıldır Helyum Bilişim Hizmetleri ile pazara sunan Kaspersky Lab, kurumsal müşterilerine sunduğu güvenlik çözümleri ve danışmanlık hizmetleriyle Türkiye'de adını duyuran InfoNet Bilgi Teknolojileri ile hem Türkiye'deki kurumsal müşterilerine sunduğu ürün yelpazesini geliştirmeyi hem de müşteri portföyünü genişletmeyi hedefliyor. Bilgi, teknoloji ve güvenlik sektöründe öncü iki şirketin bu anlaşmasıyla, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere en iyi güvenlik çözümleri ve danışmanlık hizmetleri bir arada sunulacak.

10 yılı aşkın süredir Türkiye bilgi teknolojileri sektöründe kurumsal müşterilere güvenlik çözümleri ve danışmanlık hizmeti veren InfoNet Bilgi Teknolojileri ile yapılan bu işbirliğiyle, hızla gelişen teknoloji karşısında, bilgisayarlara yönelik tehditleri ve internetten gelen her türlü saldırıya karşı koruyan çözümleri ile kurumsal müşterilerin farklı ihtiyaçlarına cevap verilecek. Anti-virüs, spyware, troja atları, phishing ve diğer kötü amaçlı programlara karşı en son teknoloji içeren çeşitli ürünleriyle üstün koruma sağlayan Kaspersky Lab, şirket verilerine zarar verebilecek ve finansal kayıplara neden olabilecek BT tehditlerinden koruyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Helyum Bilişim'de distrübütördür bilginize. Infonet tek değil.

en iisi kis 2009 ama key sorunu nedeniyle eset smart security kullanıom buda ii

Sen çok yaşa KasperSky !!! Bir yıllık KIS 2009 lisansı daha aldım ve kötü kodlardan korkmuyorum :D

Max_Real Qnx

Kaspersky'yi 4 senedir kullanıyorum. Memnun olmadığım tek şeyi baştan savma, çok kötü, tutarsız Türkçeleştirilmesidir. İnsan özenir. Sırf bu yüzden kendim Türkçeleştiririm...

Bir serial kod yazdım bidaha hiçbirşey istemedi. Sanırım lisanslı bi kod.
Çok memnunum Kaspersky'den. (:

Sen de yorum yaz