Kaspersky Windows 7'yle uyumlu

Kaspersky Anti-Virus 2010 ve Kaspersky Internet Security 2010, Microsoft Windows 7 sertifikası aldı

Windows 7, Kaspersky Lab ile korunuyor
Kaspersky'i güncelleyin, Windows 7 ile uyumlu hale getirin

Kaspersky Anti-Virus 2010 ve Kaspersky Internet Security 2010, Microsoft'un testlerini başarıyla geçip, Windows 7 uyumluluk sertifikasını aldı. Böylece, Kaspersky Lab'in 2010 ürünleri için geliştirdiği güncelleştirmeler indirilerek kolayca 22 Ekim 2009'da piyasaya sürülen Microsoft Windows 7'ye uyumlu hale getirilebiliyor.

Güvenli içerik yönetimi çözümlerinin lider firması Kaspersky Lab'in Kaspersky Anti-Virus 2010 ve Kaspersky Internet Security 2010 ürünleri, Microsoft'un testlerini başarıyla geçti. Kaspersky Lab uzmanlarının yaptığı güncellemeler, bu ürünleri Windows 7'ye tam uyumlu hale getirdi.

Kullanıcılar, Kaspersky Lab'in geliştirdiği güncellemeleri indirerek, Kaspersky ürünlerini, 22 Ekim 2009'da piyasaya sürülen Microsoft Windows 7'ye kolayca entegre edilebiliyor. Kaspersky Lab'de geliştirilen 2010 ürünlerinin Microsoft Windows 7'ye uyum sağlaması, ürünlerin güvenlik çözümleri ve işletme sistemi içindeki uygulamalarının işlevsel ve sabit bir işletime sahip olduğunu kanıtlıyor. Böylece, yüksek güvenlik gerektiren işletim sistemlerinin ihtiyaç duyduğu antivirüs uygulamalarının köklü entegrasyonu sağlanmış oldu.

KAspersky'de yeni teknolojiler

İşte Kaspersky 2010

Kaspersky Anti-Virus 2010 ve Kaspersky Internet Security 2010'da uygulanan yeni teknolojiler, ürünlere geliştirilmiş proaktif koruma ve güvenli çevrede çalışan uygulama özelliği kazandırdı. Şimdi de ürünlere sağlanan gelişmiş yeni özellikler, Windows 7 kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Güncellenmiş Kaspersky Lab ürünleri yeni Windows 7 özelliklerini desteklerken örneğin, sanal kütüphanelere yeni eklenen dosyaların yanı sıra, bir önceki sunumu çalıştıran Windows XP Mode'unu da tarıyor.

Söz konusu güncelleme, aşağıdaki sayfalarından indirilebiliyor:
www.kaspersky.com/kis_latest_versions

www.kaspersky.com/kav_latest_versions

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

uyum çok önemli

norton 2010 varken kis kullanmam geçenlerde kaspersky ın internet kullanımı ile ilgili bir haberini okumuştum o yüzde çok soğudum kaspersky dan FOREVER NORTON 2010

64 bit ultimate le beraber 2010 kav kullanıyorum uyum süperr.

Gözden kaçan bir uyarı ise yediyüz küsürlü sürüm ve üstünün windows 7 ile tam uyumlu olduğudur. kasperskyın forum sistesinde bu resmi uyarıyı görebilirsiniz. 463 lü sürüm uyumsuz ve sidebar gibi birçok uygulamad hataya sebep veriyor.

adı batsın isterse tüm sistemlerde sorunsuz çalışır sertifikası alsın yine kullanmıcam.böyle rezil bir antivirüs olamaz.

Alltaki bulunan linktekiaçıp kırmızı yazıyla yazılmış "Please Note!" kısmını dikkatlice okuyun, bana olumsuz oyveren arkadaşımın gözüne sokuyorum :D
Alıntı: Please Note! Only versions 9.0.0.736 (Critical Fix 2) and higher are compatible with Windows 7.
Çeviri: Sadece 9.0.0.736 (kritik düzeltme 2) sürümü ve daha yüksek sürümü Windows 7 ile uyumludur.

http://www.kaspersky.com/kis_latest_versions

kaspersky kullanarak sırf virus programı kullanmak isteyen arkadaşlar...kaspersly şu ana kadar hiç virus yakaladı mı bilgisayarınızda ? kendinize bu soruyu sorun bir :) sistemin kaynaklarını kullandıramam valla bir virus programı için..virus programı olayı çok saçma..hepsi microsft ile anlaşmalı ve birbirleriyle para kazanıyorlar

türkce dilinde yayınlaması yok bu sürümün nedense. bu arada bir ay norton 2010 beta kullandım çok da güzel olmuş memnun kaldım doğrusu.

1-Sadece 2010 (9.0.0.463) versiyonu Türkçeye sahiptir.(Tavsiye etmem)

2-Tam uyumlu Version 2010 (9.0.0.736) ingilizcedir ve (inndir)türkçe dil paketiyle sorunsuzdur.

en iyisi kaspersky forever KASPERSKY

son sürümü kullanıyorum ve windows 7 ye uygun olduğunu sanmıyorum. kaspersky açık olduğu zaman boyut farketmeksizin her exe dosyasını 15 saniyede açabiliyorum. kaspersky kapandığı zaman en fazla 2 saniye alıyor.
ayrıca klasörlerin açılma hızı gittikçe yavaşlıyor. yerel disk d ye girişte 3 saniye bekliyor. internette araştırdım benim gibi sorunu olanlar varmış. çözümü var; işe yarıyor ama çok saçma
kaspersky ın ayarlarından self defence i kapatın. uygula deyin. sonra açın tekrar uygula deyin. tık herşey düzeliyor. yavaşlamaların hiç biri yok.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play