Kavisli Samsung UHD TV Türkiye'ye geliyor!

Samsung'un Ocak ayında CES'te tanıttığı kavisli UHD TV'si, bu tarihte Türkiye'de satışa sunulacak!

CES'te tanıtılan kavisli Samsung UHD TV geliyor!

Samsung'un, CES 2014'te tanıttığı yeni nesil UHD TV'si önümüzdeki ay Türk tüketiciler ile buluşuyor.  Samsung IFA 2013'te dünyanın ilk UHD TV'sinin tanıtımını gerçekleştirerek, bu alandaki liderliğini teknolojik üstünlüğü ile birlikte ortaya koymuştu. Şirket, küresel TV pazarındaki tartışmasız liderliğini, yeni model kavisli UHD TV'ler ile sürdürüyor.

Samsung'un kavisli UHD TV modeli, optimize edilmiş renk özelliği sağlayan ve derinlik hissini artıran, yeni bir patentli görüntü  algoritması kullanıyor. Kavisli panelin daha da geliştirilmesi ve yeni TV devre teknolojisinin eklenmesiyle, çok daha üstün görsel sonuçlar ortaya çıkıyor. Geliştirilmiş kavisli panel ile çok daha iyi bir görüntü kalitesi sunan cihaz, farklı ve göz alıcı bir TV deneyimi vaat ediyor.

Farklı açılardan bakıldığında da neredeyse iki kat canlı ve parlak görüntü sağlayan Samsung Curved UHD TV, tüm noktalardan en iyi görsel sonuçları almanızı sağlıyor. Görüntü kaynağı gözetmeksizin, tüm içeriği "UHD" görüntü kalitesi seviyesinde aktaran 'UHD Upscaling' özelliği de ürünü farklı kılan bir diğer unsur olarak öne çıkıyor. Samsung'un Curved UHD TV'si, 8 milyon piksel (3840X2160) ekran çözünürlüğüne sahip.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Upscalingde çok başarısız samsung

Telefonları kopyalıyolar tvler desen zaten hep lg den kopyalıyolar adı kopyacı samsung a cıktı

Hey hey UHD yi napayım yayın olmadıktan sonra. LG nin kavisli OLED ekranını görüp test ettikten sonra LCD UHD için bişey diyemicem. Oled de bir siyah var hayran olmamak elde değil.

Bunlar hep PARA TUZAĞI. ..

Ben uht sini dth sini bilmem ama yazılımsal olarak LG nin akıllı tv lerini hiçbir şirket geçemez... hız,kullanım kolaylığı, diğer platformlarla (cep tel androit vs) uyum noktasında test edip onayladığım yegane marka LG dir. ki bunu bir phlips kullanıcısı olarak söylüyorum cep telefonum da samsung...

Tv satan magazalar surekli hazir kayit goruntu gosteriyorlar. Boyle olunca butun tv cihazlari mukemmel goruntu veriyormus gibi gorunuyor. Yigitseniz normal yayin goruntuleri de versenize. Biz de eve gidince nasil bir goruntuyle karsilasacagimizi bilelim....

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir