Kaybettiğiniz ürün anahtarları geri geliyor!

Satın aldığınız bir yazılımın ürün anahtarını kaybettiyseniz, bu araçla onu geri getirmeniz mümkün!

Kaybettiğiniz ürün anahtarları geri geliyor!

Windows PC'nize yüklediğiniz yazılımların ürün anahtarını kaybettiğiniz hiç oldu mu? Çeşitli güncellemeler ve hatta kulanım sırasında bazı özellikleri aktifleştirmek için de yazılımların ürün anahtarını sorma alışkanlığı olabiliyor. Ya da Windows'u baştan kurdunuz ve daha nce satın aldığınız yazılımı tekrar kurmak için ürün anahtarına yine ihtiyacınız var ama hatırlamıyorsunuz. Böyle durumlarda kaybedilen ürün anahtarı çok baş ağrıtabiliyor. 

Neyse ki bir yazılım, kaybedilen ürün anahtarlarını geri getiriyor. Bunun için Magical Jelly Bean Keyfinder yazılımını sisteminize kurmanız yeterli. Yazılım, Kayıt Defteri içerisinden, istediğiniz yazılımın sisteminizde kayıtlı olan ürün anahtarını çıkarıp size bildiriyor. Böylece yazılımlarınızı sağlıklı şekilde kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Elbette şunu da hatırlatmakta fayda var. Bu bir "keygen" değil. Yani, sadece bilgisayarınızda kayıtlı olan, satın almış olduğunuz yasal programların ürün anahtarlarını yine bilgisayarınızdaki kayıt dosyasından çıkarıp size veriyor. 

Yazılımın bedava sürümü yaklaşık 300 farklı yazılımı destekliyor. 25 doları gözden çıkartarak, bu sayıyı 4.500'e kadar çıkartmak da mümkün...

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

chip bunu yeni mi keşvettin?

Regedit'ten de bakılmaz mı buna ?

Formattan sonra kayıt defteri sıfırlanıyor nasıl çıkaraksın eski keyleri ancak formattan önce yapman lâzım

Chip editörleri elbet ki bu bir keygen değil ama yasal olmayan bir yazılımdır. EULA sözleşmesine aykırıdır. Lütfen bu konuyu araştırıp, sitenizden kaldırın. En azından BSA'e bir danışın derim. Sizi sevdiğimden hatırlattım.

Hoşuma giti hrrkesin kulanması gaereken yer

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir