Kayıp telefon balığın karnından çıktı...

İş adamı, balıkçı, balık ve cep telefonu... Bu dörtlüyü bir araya getiren olaya çok şaşıracaksınız.

  • Ümit Öncel
Kayıp telefon balığın karnında bulundu!
Bu manzara alışıldık balıkçılık fotoğraflarından biraz farklı.

Andrew Cheatle adlı bir iş adamı, deniz kıyısında köpeği ile oynarken bir ara telefonunun cebinde olmadığını fark etti. Her yeri aramasına rağmen telefonunu bulamayan Cheatle sonunda kaybolduğuna ikna olarak evine döndü. Yine de umudunu kaybetmeyen Cheatle belki cevap veren olur umuduyla eski telefonunu aramaya devam etti. Aradan birkaç gün geçtikten sonra kız arkadaşı ile yeni bir telefon almak için alış verişteyken, kız arkadaşının cep telefonu çaldı. Arayan Cheatle'ın eski numarasıydı.

Telefondaki adam, bu sabah yakaladığı bir morina balığının karnında telefonu bulduğunu ve içerisindeki SIM kartı kendi telefonuna takarak bu numarayı aradığını söyledi. Cheatle önce balıkçıya inanmadı ama yine de buluşmayı kabul etti. Buluştuğunda gerçekten de birkaç gün önce kaybettiği telefonun balıkçının ellerinde olduğunu gördü. Balıkçı 11 kg ağırlığında ve boyu bir metreden biraz uzun bir morina balığı avladığını ve karnında bu telefonun yanı sıra plastik parçalar ve bir çay kaşığı da bulduğunu söyledi.

İşin ilginç kısmı ise, telefonun kuruduktan sonra tekrar kullanılabilir hale gelmesiydi. Merak edenler için söyleyelim; telefon bir Nokia 1600...

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

nasıl bozulmamış ilginç

ilginç olmasına ilginçte o telefon balığın karnına nasıl girmiş.

Ben anlamadım şu adamın oynadığı köpeği mi? Yoksa köpek balığı mı? "Atıyorum bak! Getir oğlum telefonumu!!! :D

bu olay birdaha kimsenin başına gelmez.
diğer 1600 kullanıcıları evde denemesinler :)))
*infoman*®

Ben anlamadım şu adamın oynadığı köpeği mi? Yoksa köpek balığı mı? "Atıyorum bak! Getir oğlum telefonumu!!! :D

Ne de olsa Nokia..

yahu kimse işin şu yönüne dikkat çekmemiş.:)
Adam iş adamı ve kullandığı telefon nokia 1600. bizde iş adamlarının hatta iş adamlarını geçtik sokaktaki insanların ellerindeki telefonlara bakın=) iphonedan tutun nokia,samsungun en pahalı modelleri dolanır ellerde.. lüks zevki işte bizim milletteki...

"yahu kimse işin şu yönüne dikkat çekmemiş.:)
Adam iş adamı ve kullandığı telefon nokia 1600. bizde iş adamlarının hatta iş adamlarını geçtik sokaktaki insanların ellerindeki telefonlara bakın=) iphonedan tutun nokia,samsungun en pahalı modelleri dolanır ellerde.. lüks zevki işte bizim milletteki..."

Biz Türk'üz, cebimizde para, hattımızda kontör olmaz, ama 1000YTL'lik telefonla ödemeli arama yaparız.

pin kodunu nası girmiş balıkçı?

Sen de yorum yaz