Kensington ile trafikte Bluetooth rahatlığı

Trafik kazalarına karşı Bluetooth ile önlem alabilirsiniz. İşte Kensington'un Bluetooth kiti...

Kensington Bluetooth telefon kiti

Kensington Bluetooth telefon ve iPhone için araç kiti şık tasarımıyla tüm Bluetooth telefonlarla uyumlu ürününü tanıttı.

Kullanıcıların hayatına keyif, kolaylık ve güven katmak için tasarlanan ürün, aracınızda kullanımı kolaylaştırarak kazaları da önemli ölçüde önlemeye yardımcı oluyor.

3 Telefona kadar eşleşebilen ürün, net bir iletişim için yüksek kalite hoparlöre sahiptir. Araçtan ve kitten uzakken pil ömrünü uzatmak için otomatik kapanan cihaz, içinde bulunan 2 pil ile 20 saate kadar konuşma ömrü sunar.

Gürültü kesici net iletişimi kolaylaştırıcı patentli özel mikrofonu, programlanabilir 3 hızlı arama butonu, USB porta sahip araç şarj adaptörü sayesinde iPhone ya da diğer mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Ürün, KDV dahil 139 TL'den satışa sunuldu.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

çok pahalı ,öğretmen maaşımı buna mı vereyim yazık bize..

bluetooth dan bahsetmişken aklıma bir fikir geldi trafik kazaları için her araçta bluetooth olsa ve bu bluetoothlar birbiriyle iletişimde olup diğer araçlarla olan mesafeyi gösterse(bir çeşit e-harita şeklinde) sürücüler en azından yokuş bir yolda karşıdan araç geldiğini anlar nasıl fikir;

Çok yararlı bir ürün. Fiyat düşerse kullanımı artabilir.

siz ve sen ben sem

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play