Keşke gerçek olsaydı dedirten bir laptop!

Garip laptop tasarımları görmeye alıştık; ama bu tasarım "hiç de fena değil" dedirtecek cinsten...

Tasarım alanında aslında pek de fazla çılgın fikirlerin oluşmadığı laptop piyasasında bu sefer taşlar yerinden oynayacak. Neden mi?

Victor Bivol, laptoplar üzerine başlattığı tasarım projesinin detaylarını henüz tasarım düzeyinde kullanıcılarla paylaşsa da bunun üreticilere ilham vermesi ümidini taşıyoruz.

Laptopunuzun klavyesini kaldırıp, arka kısmını çevirdikten sonra tablet olarak kullanabileceksiniz desek acaba bize de deli gözüyle bakar mısınız?

Bu aslında henüz hayata geçmiş bir proje değil; fakat ya gerçek olsaydı siz de bu üründen gereken avantajı sağlar ve tableti sürekli kullananlardan olur muydunuz?

Kimileri için çok büyük kolaylık sağlardı, kimileri için de eziyet. Ama böyle bir imkânın biz kullanıcılarda olması daha güzel olurdu. Umuyoruz ki gelecek, kullanıcıları sevindirecek!

Victor Bivol'un konsept tasarımına galerimizden ulaşabilirsiniz.

Yaşar Tuna Zorlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

müthiş bişey gerçeten

aklıma nedense nintendo gameboy ds geldi!

zor ama imkansız bir tasarım değil

birde chuck dizisindeki orionun laptopunu görün. Titanyum kasa + Modifiye neon lambalar(yeşil) ve en önemlisi baştan aşağı su soğutmalı. Bu laptop'un benzerini okadar google'da arattım bulamadım yaw. Acaba özel üretim birşey mi?

hayallerin laptopu

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir