Panasonic'ten Core i5'li dayanıklı tablet!

Panasonic bir ilke imza attı ve dünyanın ilk fansız Core i5 işlemcili tabletini ortaya çıkardı!

Dünyadaki ilklerin tableti

Dünyadaki ilklerin tableti

Panasonic Avrupa Bölgesi Kıdemli Ürün Pazarlama Müdürü Jonathan Tucker Toughpad FZ-M1 için şunları söylüyor: "Toughpad FZ-M1 sınıfının en üst teknolojiler ve üretim süreçlerinin bir ürünü. Trenle seyahat eden çalışanlara bilet bilgisi ve canlı tarife gibi destekler sunmaktan, polislere devriye esnasında hızlı, basit ve etkili bir kullanım sunmaya ve hatta perakende sektöründe yerinde sipariş almaya kadar farklı işlevleri yerine getiren Toughpad FZ-M1, zorlu fiziksel şartlarda mobil çalışanların en büyük yardımcısı. Ürünlerimiz hem Avrupa'da hem de Türkiye'de kullanılıyor. Türkiye'de artık daha geniş bir ürün ailesi ile yer alıyor ve uzmanlığımız ile şirketlerin mobil çözüm danışmanı olmayı hedefliyoruz."

Dünyadaki ilklerin tableti

Dünyanın fansız çalışma ve 4. nesil Intel CoreTM i5-4302Y vPro işlemci özelliklerine sahip ilk 7 inç tableti olan Panasonic Toughpad FZ-M1, aynı zamanda piyasadaki en ince ve en hafif, dayanıklı 7 inç tablet olma özelliğini taşıyor.

Panasonic Toughpad FZ-M1 Nisan 2014'ten itibaren 2.099 avrodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Toughpad FZ-M1'in en son Intel Celeron işlemcisine sahip bir versiyonu 2014'ün ortalarında satışa sunulacak. Bu versiyon da Windows 8.1 işletim sistemine sahip olacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

bunu da bi teste alırsınız :)

2100 euro buna çok

android olsa satardı da bu windows mobile iş yapmaz

kırpılmıştır o. düşük frekansta çalışıyordu. yoksa zor.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Dünyadaki ilklerin tableti
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir