Kişisel fotoğraf laboratuarınızı kurun!

Epson’ın yeni PictureMate 500 ile tanıştıktan sonra fotoğrafçıya gitmek tarih olacak. PictureMate 500, Epson ürünlerinden beklenen yüksek fotoğraf kalitesi ile üstün nitelikli kolay kullanımı bir arada sunuyor.

Epson, yeni ürünü PictureMate 500 ile, fotoğraf laboratuarını evinize getiriyor. Artık çekildikten birkaç dakika sonra yüksek kalite fotoğraflarınızı basarak keyfini çıkarabilirsiniz. Eğer 10x15cm profesyonel laboratuar kalitesinde fotoğraflar istiyorsanız, Epson PictureMate 500 sizin için en ideal çözüm. Üstelik bir adet fotoğraf baskısının maliyeti sadece 48 kuruş*.

Epson PictureMate 500, bilgisayara ihtiyaç duymadan en değerli hatıralarınızı karelediğiniz fotoğrafları kolayca basmanızı sağlıyor. Adım adım kullanım talimatlarını gösteren 2.4’’ LCD ekranı, amatörler için bile fotoğraf baskısını keyifli hale getiriyor. Fotoğraflara çerçeve ekleme, siyah–beyaz ya da sepya renk uygulama ve hatta fotoğrafın bir alanına zoom yapma gibi çeşitli efektler sunuyor.

Piyasada bulunan hafıza kartlarının çoğuna uyum sağlayan Epson PictureMate 500, diğer fotoğraf yazıcılarına göre de çok daha fazla dijital fotoğraf makinesine uyum sağlayabiliyor. Ayrıca çekilen görüntüler USB ara bağlantısıyla ve hatta opsiyonel Bluetooth adaptörüyle de aktarılabiliyor.

PictureMate’in en büyük farklılıklarından biri de fotoğraf başına düşük maliyettir. Baskı maliyeti benzer ürünlere oranla oldukça düşük olan PictureMate 500, piyasaya sunulan PictureMate PicturePack ile tüketicilere ekonomik ve kullanışlı bir çözüm sunuyor. Fotoğraf başına sadece 48 kuruş* maliyetle satılan bu ekonomik ve kullanışlı paket, bir PictureMate fotoğraf kartuşu ve 135 adet 10x15cm boyutunda fotoğraf kağıdı içeriyor. PictureMate PicturePack bir rulo film almak kadar kolay ve zahmetsiz tüketilebilir bir alım sağlıyor.

Hızlı baskı sağlayan Epson PictureMate 500, sadece bir dakikaya yakın bir zamanda kaliteli fotoğraf baskısı alıyor. Su, çamur ve parmak izine karşı dayanıklı fotoğraf kağıdı sayesinde, fotoğrafların uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Wilhelm Araştırma Laboratuvarı yaptığı incelemelerde, ürünün sunduğu baskı kalitesiyle fotoğrafların 100 yıla kadar solmaya karşı dayanıklı olduğunu açıkladı. Bu durumda diğer önde gelen markalara göre 2 ila 4 kat ve yine alanında başarılı 10x15cm dijital fotoğraf yazıcılarına göre 4 ila 20 kat daha uzun ömür baskı kalitesi sunuyor.

Epson Avrupa Ürün Müdürü Yasbir Sihan, “Epson PictureMate 500 ile tüketicilere yüksek kalite film banyo etme alternatifi sunabiliyoruz. Bir doğum günü partisi, düğün ya da gece dışarıda çektiğimiz özel bir anın fotoğrafının, bir başkası tarafından basılmasını beklemek zorunda kalmak çok sinir bozucudur. Epson PictureMate 500 ile birkaç saniye içinde bir bilgisayar bağlantısı olmadan yüksek kalitede fotoğraflar elde edebilirsiniz. Bu gerçekten geçmiş deneyimi ne olursa olsun hatta tamamen amatörler için bile fotoğraflarında bazı basit düzeltmeler yapmalarını sağlayan herkesin kullanabileceği bir ürün” diyor.

Epson PictureMate 500’ün temel özellikleri :

• Epson‘ın eşsiz Micro Piezo teknolojisi ile yüksek kalite 10x15cm fotoğraf baskısı
• Kenar boşluksuz görüntü için 6 renk parlak mürekkep,
• Yüksek kaliteli ve uzun ömürlü baskı, 5760 dpi değere kadar baskı çözünürlüğü ve 2 pl damlacık boyutu
• Yeni PicturePack her bir fotoğraf için 48 kuruşluk makul düşük fiyatı ile satın alınabilir bir paket
• 100 yıla kadar dayanıklı, uzun ömürlü fotoğraf baskısı
• Daha çok bağlanabilirlik: Üzerindeki slotlar sayesine popüler tüm bellek kartlarını; PictBridge, USB DIRECT PRINT, DPOF ve PRINT IMAGE MATCHING destekler
• Kameralı telefonlardan ya da diğer bluetooth uyumlu aygıtlardan baskı almak için opsiyonel bluetooth adaptörü
• İstenilen bölümü kesme fonksiyonu, siyah/beyaz ya da sepya fotoğraf baskısı gibi çeşitli baskı seçenekleri
• Opsiyonel batarya kullanımı sayesinde Epson PictureMate 500 her yere taşınabilir ve her zaman kullanılabilir
• Az yer kaplayan şık dizayn
• CD-R ve USB saklama sürücülerine bir hafıza kartı üzerinden doğrudan yedekleme fonksiyonu

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir