Kızaklı Nokia Touch and Type sızdı!

Adı bile henüz belli değil ama fotoğrafları internete sızdı bile... İşte Nokia'nın sır modeli...

Kızaklı Nokia Touch and Type sızdı!
Modeli henüz bilinmiyor

Nokia, Symbian'dan Windows Phone'a geçiş sürecinde Series 40 telefonlarına önem vereceğini söylemişti ve bunun ispatlayan bir resim internete sızdı. Resimde gördüğünüz cep telefonu, geçen sene piyasaya sürülen X3-02 Touch and Type'ın kızaklı bir varyasyonu.

Dokunma destekli telefonda nümerik tuş takımı da bulunuyor. Tuş takımının gizlenmesi ise arayüzün hiçbir tuşa basmadan kullanılabildiğini gösteriyor.

Yeni modelin adı şu an bilinmiyor. Resmin sol üst köşesine yaklaştığınızda 'Co' kelimesini görebilirsiniz. Bu, Nokia'nın prototiplerinde kullandığı genel bir model numarası. Ancak telefonun şekline baktığımızda C serisinde ortaya çıkma ihtimali var...

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

nokıa nın yapıcağı şey çok basitti androidde geçmek yada meego u komple herşeyde kullanmak pc de bile windowsu sevmem tlefondan nasıl bilmem ama almayı düşünmem

o telefon kesin c serisi bi telefondur x serisi keskin hatları olan bir telefon serisi ancak c serisi hep oval ve şekil itibari ile keskin hatları bulunmayan bi seri bu kesinlikle C serisinin bi telefonu

güzelmiş böyle bir model bekliyordum açıkçası almak için

Widget desteği yoksa beş para etmez bu telefonda bkz. 5800 harika bir telefon kendi işletim sistemiyle beş para etmiyor C6 mod attığınızda telefon harikalar yaratıyor.

Bence nokia gidipte gereksiz win 7 phoneye geçeceğine android desteği vermeliydi, o zaman pazar payu dahada yükselebilirdi.

nokia gidici

c5-03 ün kızaklısı diyebiliriz bu telefona bende c5-03 var bu satışa çıktığında bunuda alıcam

nokiayı düşüşe geçircek bir model daha =))

ucuz pazarlama ayaklari

nokia satlır mokia olur bizde kurtuluruz

Nokia yı valla unutmusum arada boyle haberlerde olmasa ıyıce unutcaz:) bıtmıs ıphone artık adroıd ios var

neresi yeni ya bunun gibi 50 tane daha modeli var :) nokanın bana attığı tek kazık 5800 oldu ondan önce sadece ngage kullundığım için nokia yı bi halt sanmıştım ama bu ilk ve son kazığı :)))

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir