Klan turnuvasında adım adım finale

Combat Arms'ın düzenlediği Klan Turnuvası'nda final heyecanı yaşanıyor.

Combat Arms klan turnuvasında adım adım finale

Combat Arms Klan Şampiyonası, bir numaralı CA klan tacını elde etmek isteyen shooter gruplarının kıyasıya rekabetine sahne oldu. Her klan, günlük performanslarına göre yine günlük liderler panosuna yazılarak otomatik olarak turnuvaya dahil edildi. 6 Mayıs'ta ise sıralamada ilk 20'de bulunan klanlardan, final maçlarında klanlarını temsil etmeleri için beş üye seçmeleri istenecek. Finaller 6-8 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.

Nexon Europe Topluluk Yöneticisi Eray Yumurtacı konuyla ilgili şunları söylüyor: " Bu bahar Combat Arms topluluğunun bir parçası olmak isteyenleri heyecanlı günler bekliyor. Klan Şampiyonası muhteşem bir etkinlik; klanların birinci olmak adına başa baş yarıştıkları anları görmek için sabırsızlanıyorum."

Turnuvaya ek olarak, yeni bir içerik güncellemesi ile oyuna yepyeni bir PvP harita ve bir dizi yeni sistem getiriliyor.

Yeni harita Londra'nın simgelerinden Kule Köprüsü'nü, Londra'ya özel kırmızı otobüsler ve siyah taksiler gibi ögeleri temel alıyor. Takımlar dar köprünün her iki ayağının ucunda başlıyor ve hurdaya dönmüş araçlar arasında yoğun bir çatışma ortamında savaşıyorlar.

Yeni haritanın yanı sıra, her tecrübe düzeyinden oyuncuya tavsiye veren bir Kılavuz Sistem de kullanıma alındı. Yükleme ve öldükten sonra tekrar canlanma/ölüm esnasında (ölüm kısmı yeni bilgilerin kullanılması adına yeniden tasarlandı) çeşitli mesajlar görünüyor, oyun moduna ve mevcut haritaya göre ayarlanıyor.

Bu güncelleme ile bir de Nickname ArkaPlan Değişimi de geliyor; adından da anlaşılacağı üzere oyuncular takma isimlerinin etrafındaki çerçeveyi ve arka planı değiştirebiliyorlar. Yeni bir Oyun içi Ödül Sitemi belli bir süre boyunca Combat Arms oynayan oyuncuları ödüllendiriliyor. Yeni bir sayaç sistemi ise lobi penceresinde görünecek ve bir sonraki ödül sahibini bulana kadar geri sayım yapıyor.  Oyuncular oyun içi hedeflerin ve ödüllerin ne zaman geleceğini takip edebiliyorlar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir