Klavye uygulaması SwiftKey artık bedava!

Android'in popüler, ücretli klavye uygulaması, artık tamamen bedava olarak kullanılabiliyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Popüler klavye uygulaması SwiftKey artık bedava

Android'in popüler üçüncü parti klavyesi SwiftKey'in iOS 8'e de geleceğini yakın geçmişte duymuştuk. Klavyenin geliştiricisi bir başka iyi haber daha vererek uygulamasını Android için tamamen ücretsiz hale getirdiğini duyurdu.

SwiftKey, ücretsiz olarak sunulmadan önce onu sadece 30 gün denemenize izin veriyordu. Gelişmekte olan ülkelere yayılmak isteyen firma, iş modeli gereği SwiftKey'i ücretsiz olarak sunmaya başlamış bulunuyor. Firma, klavye için daha önce 3.99 dolar ödeyip onu satın alanlara ise 10 temadan oluşan, özel bir tema paketi sunuyor.

SwiftKey, bundan sonra uygulama içindeki tema gibi ücretli içerikleri satarak gelir elde etmeyi planlıyor. Ancak tüm temel özellikleri elde etmek için artık tek kuruş ödemenize gerek yok. Güncelleme aynı zamanda 800'ün üzerinde emoji desteği, siz yazdıkça hangi emoji'leri kullandığınızı öğrenen yeni bir tahmin motoru, harf tuşlarının üzerine rakam ekleyebilme gibi yenilikler getiriyor.

Google Play bağlantısı: SwiftKey

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Touchpal gibi bir rakibi varken attığı adım iyi olmuş

Vay be para çöpe gitti desene.. neyse htc 'nin sense 6 klavyesi daha iyi zaten onu kullanıyorum..

Uzun zamandır sorunsuz kullanıyordum. Yeni temalar çok renkli olmuş şeker gibi. Ben beğendim. Umarım tema olayı dışında gelişmeler vardır.

touchpal daha iyi android kullanırken onu kullanıyodum

TouchPal kesinlikle çok daha iyi. T9 var herşeyden önce. Çek sürükle yöntemi ile kelime girişi ayrı bir avantaj sağlıyor. Bir sürü kişiselleştirme seçeneği sunuyor. SwiftKey tek yönden bir tık daha önde o da kelime tahminleri daha iyi.

güzel haber

SwiftKey de otomatik tamamlamayı nasıl kapatıyoruz ?

Sen de yorum yaz