KOBİ'lerin rekabet gücü TeamGram ile artacak

Şirketlerin iş takibini kolaylaştıracak uygulama: TeamGram.

TeamGram ile rekabet artıyor

Mobil uygulamalar ve web üzerinden kullanılabilen bulut tabanlı iş uygulaması TeamGram, yapılacak işleri, müşteri ilişkilerini, satışları takip etmeyi kolaylaştırıyor. McKinsey tarafından yapılan bir araştırmaya göre ortalama bir ofis çalışanı, zamanının %20-%25'ini şirket içinde zaten olan bilgilere ulaşmaya veya iş arkadaşlarıyla koordinasyon sağlamaya çalışarak harcıyor. Bu, herkesin haftada bir gün işe hiç gelmemesi kadar büyük bir ekonomik kayba yol açıyor.

Şirket içindeki bilgiye anında ulaşmayı sağlarken, çalışanlar arasındaki koordinasyonu da artıran TeamGram, iş dünyası ve teknolojideki gelişmeleri KOBİ'ler için bir fırsata dönüştürmeyi hedefliyor. Kurulum gerektirmeyen kolay kullanımı ve uygun maliyeti ile dikkat çekerken, işletmelere daha iyi bir ekip olma, daha çok iş bitirme ve daha çok satış yapma konularında yardımcı oluyor.

TeamGram ile entregre CRM'e kavuşun

TeamGram kullanıcıları, şirketlerindeki ekip arkadaşlarına görevler verebiliyor ve yapılacak işlerin takibini kolaylıkla yapabiliyorlar. Entegre CRM sayesinde şirket içindeki tüm faaliyetler müşteriler ile ilişkilendirilebiliyor. Teklif ve sipariş yönetimi ile satış süreçleri de kolaylıkla kayıt altında tutulabiliyor. Hangi müşteriyle ilgili ne yapıldığı anında görülebiliyor. TeamGram kullanan işletme, işle ilgili dosyaların depolandığı ortak bir alana sahip oluyor.

TeamGram, hem web üzerinden, hem de iPhone ve Android uygulamalarıyla mobil olarak da kullanılabiliyor. İster sahada ister ofiste olsun, tüm çalışanların akıllı telefonlarından rahatlıkla erişim sağlayarak bilgi paylaşmasını ve ihtiyaç duydukları bilgiye ulaşarak anında aksiyon alabilmesini sağlıyor. Ekipler bu sayede, istedikleri zaman istedikleri yerden yapılacak işleri takip edebiliyor, yorum yazabiliyor, iş arkadaşlarına görev atayabiliyor, dosya ve görsel paylaşımı yapabiliyor. Şirket yöneticileri ise tek ekrandan yeni satış fırsatları, verilen teklifler, alınan siparişler, tamamlanmış/gecikmiş işler gibi şirketin daha fazla iş yapmasına ve daha iyi çalışmasına yönelik tüm göstergeleri takip edebiliyor.

Sosyal medya kadar kolay kullanım

TeamGram, artık her gün kullanmaya alıştığımız sosyal medya platformlarına benzeyen kolay bir kullanım sunuyor. Daha önce hiç iş takibi veya CRM programı kullanmamış KOBİ'ler, eğitime gerek duymadan birkaç saat içerisinde kullanmaya başlayabiliyor. TeamGram, sadece müşteri ilişkileri yönetimi için değil, yapılacak işlerin takibi, teklif ve sipariş yönetimi konularında da KOBİ'lere çözüm sunuyor.

TeamGram'ı ücretsiz denemek mümkün.

TeamGram'in 3 kullanıcılık ücretsiz bir sürümü bulunuyor. Daha büyük ekipler için düşük maliyetli abonelik paketleri sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Biz de sigorta şirketimizde Teamgram uygulamasını kullanıyoruz. Kesinlikle CRM'in hakkını veren bir uygulama. Teamgram'dan sonra satış takiplerimiz, tekliflerimiz ve siparişlerimiz fazlasıyla düzene girdi. Kobi'ler için olmazsa olmaz bir uygulama bana kalırsa, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Rakiplerine göre malesef biraz yetersiz üstelik pahalı da umarım zamanla düzelir

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost