WinPhone için nasıl uygulama geliştirilir?

Kendi özel Windows Phone uygulamanızı hazırlamak ister misiniz? İşte bunun en kolay yolu!

Windows Phone uygulamanızı oluşturun

Windows Phone uygulamanızı oluşturun

Windows Phone uygulamanızı oluşturun

Windows Phone App Studio aracı, web tabanlı olduğundan RSS beslemeleri ve YouTube kanalları aracılığıyla uygulama oluşturmanıza olanak tanıyor.

Bir şablon oluşturarak başlayın. Şablonlar, arka plan resimlerini, renk ayarlarını, metinleri vs. içerirler. İsterseniz boş seçeneği seçerek ayarları ve arka plan resmini kişiselleştirebilirsiniz.

Bir sonraki ekranda RSS beslemelerini, HTML5 içeriklerini, YouTube ve Flick beslemelerini veya bir Bing aramasını ekleyebileceksiniz. Bu temel içerik türleri, farklı düzenlerle kişiselleştirilebiliyor.

Menu ve Collection işlevlerini kullanarak gezinti işlevlerini yönetebilir, kullanıcıların girdiği bilgileri uygulama içinde saklayabilirsiniz.

Uygulamanızı geliştirirken arada bir Save düğmesine basmayı ve projenizi kaydetmeyi unutmayın. İşinizi tamamladığınızda Publish Info bölümüne gidin ve uygulamanızla ilgili detayları doldurun.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

dememlik birss programı yaptım ama windows phone kullanmadığım için bakamıyorum :D

bir yandan iyi bir yandan kötü bir şey bu.uygulama gerçekten iyiyse sorun yok ama bu çöp diye tabir ettiğimiz uygulamaların çoğalmasına neden olabilir.gerçi sanırım kodlama bilmeyen sadece web tabanlı uygulama yapabiliyor anladığım kadarıyla...

Peter Capaldi :D Doctor Who <3

ben denedim hiçde o kadar kolay olmuyo :) çok basit bir uygulama oluyor, örneğin web sitenin rss sini koy, sitenin resmi uygulaması diye koy yani :) bunu chip için yapmak avantajlı olabilir :D herkez indirir, dur ben bunu bi yapayım :)

cok iyimiş böyle devam edilirse alınacak en iyi telefon winphone li olacak

kod yazmadan uygulama geliştirilmez. nokta.

Saten yapsanız bile microsoft izin vermez :D Store koymaya

Mağazamızı çöp uygulamalar yazacak süper geliştiricilerle (!) dolduracağın için teşekkürler Chip... İyi ki Microsoft çöp uygulamaları kontrol altına alıyor. Ayrıca kod yazmadan uygulama yazılmaz, boşuna denemeyin derim.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir