Kodak’dan Cebe Giren Dijital Şıklık

Kodak EasyShare LS743 ve LS753 zoom’lu dijital fotoğraf makineleri, küçük boyutları, gelişmiş paylaşım özellikleri, üstün görüntü kalitesi ve kullanım kolaylığı ile, kullanıcılara, ister bir doğum günü partisi, isterse bir sahilde olsun, eğlenceli anları fotoğraflama imkanı sunuyor.

Küçük bir cep telefonu boyutlarında şık alüminyum gövdesi bulunan LS743 ve LS753 fotoğraf makinelerindeki paylaşım tuşu, kişilere, fotoğrafları, basmak, hatta e-postayla göndermek üzere hemen seçme imkanı da veriyor. Makinenin belleğinde en fazla 32 e-posta adresi saklanabiliyor. LS743’ün 4 MP’lik çözünürlüğü ve 16 MB’lik dahili belleği bulunuyor. Bu da zengin detayların yanı sıra fotoğrafları 50x75 cm’e kadar büyütme olanağı veriyor. LS753 ise 5 MP’lik çözünürlüğe ve 32 MB’lik dahili belleğe sahip.

Kodak Türkiye Ürün Müdürü Burcu Yılmaz, bugüne kadar insanların, ya küçük hacimli ya da mükemmel görüntü kalitesine sahip bir dijital fotoğraf makinesi almak durumunda kaldıklarını, ama iki özelliği birden tek makinede bulamadıklarını söylüyor. Ulutaş, EasyShare LS743 ve LS753 ile birlikte, yalnızca güzel tasarım ve sıradışı görüntü kalitesi sunmakla kalmadıklarını, aynı zamanda, gelişmiş paylaşım ve kolay kullanım özellikleri de sunduklarını belirtiyor ve ekliyor: “Yakın gelecekte, bu çokyönlü makinelerin, sahilde, konser salonunda ve café’de, ceplerden ve el çantalarından çıktığını göreceksiniz. Her iki makine de her ortamda her an fotoğraf çekmek ve paylaşmak için ideal.”

İndirmek için tıklayın
Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play