Kodlama Eğitimleri Devam ediyor!

Microsoft ve Media Markt işbirliği ile kodlama eğitimleri devam ediyor!

Kodlama eğitimleri devam ediyor!

Teknoloji tüketenden, teknoloji üreten ve ihraç eden bir konuma gelmenin ancak eğitim ve katma değer yaratan ekonomiye yatırımla mümkün olduğu inancıyla yola çıkan Microsoft Türkiye'nin kodlama eğitimleri devam ediyor.

Avrupa'nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi Media Markt ile işbirliği yapan Microsoft Türkiye, kodlama eğitimlerini Media Markt mağazalarına taşıyor. 18-19 Şubat tarihlerinde Marmara Forum ve Viaport, 25-26 Şubat tarihlerinde Bayrampaşa ve Ümraniye Media Markt mağazalarında gerçekleşecek olan 1 saatlik eğitimlere ücretsiz olarak katılınabiliyor.7-12 yaş aralığındaki çocukların yararlanabileceği eğitimlerde katılımcılara kodlama konusunda bilgi verilecek.

Kodlama eğitimlerine katılmak isteyenlerin http://www.sadecebilgisayarla.com adresinden kayıt yaptırmaları gerekiyor. Eğitimin ardından devam etmek isteyen çocuklar www.acikakademi.com adresinden ücretsiz KODU eğitimi almaya devam edebilirler.

Kodlama eğitimi yer ve saatleri

18 Şubat Cumartesi ve 19 Şubat Pazar

Marmara Forum & Viaport Media Markt

11:00-12:00

14:00-15:00

 

25 Şubat Cumartesi ve 26 Şubat Pazar Bayrampaşa & Ümraniye Media Markt

11:00-12:00

14:00-15:00

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Çocuğun içinde olacak bu. Yeğenime saatlerce kodu yu anlattım ama o bir an önce iki tane nesne yapıp biriyle diğerini patlatma peşine düştü. Daha fazla ne katarın düşüncesine asla girmedi.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir