Sony, yeni ev sinema sistemini piyasaya sürdü

Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden Sony, yeni ev sinema sistemi DAV-DZ280'ü tanıttı.

USB'den film seyredin!

USB'den film seyredin!

Yeni DAV-DZ280'de ses, fotoğraf ve video dosyalarını doğrudan oynatmayı ve bir CD'den doğrudan USB'ye kayıt yapılmasını sağlayan bir USB girişi bulunuyor. BRAVIA® Ev Sineması Sistemi'nde ilk defa yer alan bu özellik ile kullanıcılar, Divx® ya da MPEG 4 filmleri doğrudan USB girişine bağlanmış bir USB flaş bellekten oynatabiliyor ve bu sayede filmi önce bir CD ya da DVD'ye yazmalarına gerek kalmıyor.

Sony Digital Media Port ile Müziği Taşıyın
DAV-DZ280 Ev Sineması sistemi, sahip olduğu Digital Media Port ile MP3 çalarlar veya Sony Ericsson WALKMAN® serisi gibi müzik uyumlu cep telefonlarından müzik aktarımı yapabiliyor. Ayrıca bilgisayarlardan da kablosuz ağ ile aktarıma olanak sağlıyor. DAV-DZ280; MP3, WMA, AAC, JPEG, Divx® ve MPEG4 formatlarına uyumlu olarak çalışıyor.

Sistemde ek olarak, taşınabilir cihazlardaki sıkıştırılmış sesi genişletmek için sofistike dijital sinyal işleme teknolojisi uygulayan bir Ses Geliştirici de (Portable Audio Enhancer) bulunuyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Yha Çok Pahalıdır bu şimdi..ama güzel duruyor.

samsung'un 5.1 hdmi 1000w ses sistemini kullanıyorum, usb üzerinden her türlü formatı okuyabiliyor ve altyazıları senkronize edebiliyor, ses sistemi almayı düşünenler samsung'u da gözden geçirsinler derim.

arkadaşlar bu tür dvd playerlarda blu ray kalitesiylemi gösteriyor

@21:52:38

hayır ama normal bir dvd player'dansa upscale özelliği olan bir dvd player daha iyi gösteriyor ama kaynak bd kalitesinde olmadığı için bluray kalitesinde olması zaten imkansız..

sony dav 280 den vazgeçmem tek kelime ile mükenmel samsung sony yanında bokyemiş

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
USB'den film seyredin!
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir