Kotanızı TTNet'in akıllı çubuğuyla takip edin

TTNet araç çubuğu ile kota ve fatura bilgilerinize ve daha fazlasına erişmek kolay bir hale geliyor!

TTNET müşterilerine ücretsiz sunulan TTNET Araç Çubuğu ile TTNET kota bilgilerine, TTNET Müzik, TTNET WiFi, TTNET Oyun, TTNET Vitamin, TTNET Güvenlik ve Nette Çocuk Var gibi hayatı kolaylaştıran ürün, servis ve kampanyalara tek tıkla ulaşmak mümkün oluyor.

Kurulumu son derece kolay olan TTNET Araç Çubuğu ile kota ve internet kullanım bilgilerini takip etmek, fatura detaylarına ulaşmak, TTNET Müzik, TTNET WiFi, TTNET Oyun, TTNET Vitamin, TTNET Güvenlik ve Nette Çocuk Var gibi hayatı kolaylaştıran ürün, servis ve kampanyalara tek tıkla ulaşmak ve entegre arama motoru ile istenilen bilgiye anında ulaşmak mümkün oluyor.

TTNET ürün ve servislerine kısa yollar sunan TTNET Araç Çubuğu sayesinde Google, Yahoo ve Bing arama motorlarında doğrudan arama yapılabiliyor. Son 6 aya ait TTNET ve TT faturalarına ve İnternet Kota bilgilerine ise bir tıkla ulaşılabiliyor.

TTNET Araç Çubuğu hakkında daha detaylı bilgiye http://toolbar.ttnet.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Firefox 4 ile uyumsuz diyor eklenti. Bilginize Arkadaşlar

TTNETMİ No Yorum gerek bile görmüyorum

Bi sen eksiktin ttnet tam oldu. Faturayı öğrense ne olacak adam. Ay sonu eve gelen faturayla aynı mı olacak. Kotalı internet kullananlara Allah sabır versin. Kotayı kaldır ttnet bi kere. Ulan hangi çağda yaşıyoz anlamadım gitti. Araç çubuğundan fatura öğrencekmişim. Kota falan. Kota dediğin miktar, internette gezinirken biten bişey. Bu adam hiç bi bişey indirmeyecek bilgisayarına.

adamlar tekel olmanın kaymağını yiyor senelerdir.

dünyada varmı bizden başka bu kadar KOTACI, YASAKÇI, SINIRLAMACI... interneti işte bizim gibilerin eline verirsen ona kota koyar sınırlar faturayı şişirir.. yok böyle ya. isyan etmemek elde değil.

cepte kota, adsl de kota, tarımsal üretimde imf kotası kota da kota.. aşalım şu sınırları artık nedir bu arkadaş ya...

elbet arapnet mobil internet sayesinde zamanla nokia nin durumuna dusecektir

TTNET abonesi internete bağlandığında, kalan kotasını veya kota aşımını neden göremez? Bu uygulamayı başlatmak çokmu zor?

zaten üye bile olunamıyor bilerek yapmıyorlar kota öğrenemeyincede aştın deyip bindiriyolar istersen ödeme nasıl ispat edeceksek bide bunu çıkardılar gerçekten işe yararmış gibi

akıllı çubuk ücretli mi

Kotanın bitimine yakın müşterinin bilgiye ulaşmasını kısıtlayıp-zorlaştırarak haksız ve etik dışı kazanç sağlamak bu kuruluşa hiç yakışmıyor.

Sen de yorum yaz