Kral Müzik artık Yandex.Browser'da!

Hayatı kolaylaştıran hizmetleriyle fark yaratan Yandex, Kral Müzik'i tarayıcınıza getiriyor!

Kral Müzik artık Yandex.Browser'da!

Kral Müzik tutkunlarına özel Kral Yandex.Browser, kullanıcılarına ayrıcalıklar sunmasının yanı sıra, Kral Müzik'in dijital radyolarına anında erişim sağlarken, özel arka planları ve yenilikleriyle müzikseverlere keyif dolu bir internet deneyimi vadediyor. Sade ve kullanışlı tasarımıyla dikkat çeken Kral Yandex.Browser, anında müzik haberlerine erişim sağlayarak, kullanıcıları müzik dünyasına ilişkin en güncel gelişmelerden haberdar ediyor.

İnternet üzerinde yüksek performansla olduğu kadar güvenle gezinmek isteyenlerin de tercihi olan Yandex.Browser, Kral Müzik dünyasını tarayıcınıza taşıyor. Kral Grubu  dijital radyolarına tarayıcı üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz Kral Yandex.Browser ile Kral Müzik haberleri de tek tıkla ekranınıza geliyor.

Kullanıcıya özel arka planları ve hayatı kolaylaştıran özellikleriyle Kral Yandex.Browser, müzik severlere keyif dolu bir internet deneyimi sunuyor. Sade ve kullanışlı tasarımıyla da dikkat çeken Kral Yandex.Browser, artık hem göze, hem kulağa hitap ediyor. Yeni Yandex tarayıcısını indirmek için www.kralmuzik.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

yandexi severdim ama maxthon daki serilik hizlilik hic bir browserde yok

@04 Nis 2015 18:06 Bir de Fire fox u dene.

@04 Nis 2015 18:06 ünlü oldun el salla :)

Yandex = virus .

google chrome fark atar hemde çok uzak atar

@gokersin Fark değil de Yandex in de Google ın da kendi merkezlerinden çok uzaklara trojen ve dropper atmadaki yetenekleri tüm dünyaca meşhurdur. Ama öncü olarak google çok başarılıdır bu konuda yandex ise daha yeni başladı ama sert bir giriş yaptı bu yarışa.

@gokersin Google ve Yandex ancak trojen ve dropper atar :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost