Kulak içi kulaklıkta iyi ses arayanlara!

Kulak içi kulaklıkta iyi bir ses kalitesi arıyorsanız, Philips'in bu kulaklığı dikkatinizi çekebilir

Kulak içi kulaklıkta iyi ses arayanlara!

Philips SHE3595'in ikiz ventleri telefonun müzik çıkışına daha fazla denge ve uyum getiriyor, entegre mikrofonu sesinizi daha net alıyor.

Yumuşak tamponları sayesinde saatlerce müzik keyfi yaşayabileceğiniz Philips SHE3595, dış gürültüyü önleyen kulak içi tamponlara sahip. Rahatça takılan bu küçük kulaklıklar, her kulağa tam oturabilmesi için değiştirilebilir 3 farklı lastik kulak kapağına sahip.Philips kulaklıklar için tasarlanan küçük ama etkili hoparlörler, dinleme keyfinizi artıracak şekilde kulağınıza tam otururken, güçlü basların yanı sıra net ses çıkış sunuyor. Kulaklık ve kablo arasındaki yumuşak kauçuk, kablo bağlantısını sürekli bükülmeye bağlı hasarlara karşı koruyor, kulaklığınızın ömrünü uzatıyor.

Ses cihazınızı istediğiniz yere koyma özgürlüğü veren ideal 1,2 m kablo uzunluğuna sahip Philips SHE3595 ile her zaman yola çıkmaya hazır olacaksınız. Fiyatı: 39,90 TL.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

alicam kesinlikle

fiyatı bence abartılmış aynısını ben 20 tl ye aldım

yaklaşık 20 farklı philips kulaklık kullandım 50 ile 100 tl arası ses kalitesi olarak fena değil ama çok çabuk kopup bozuluyorlar.

samsung galaxyS3 içinden çıkan kulaklık ile iphone'daki müzik keyfi anlatılmaz...

Ben she 2550 olanı tavsiye ederim. Hem ucuz hem kaliteli ve hemde ses kalitesi iyi

kaç db kardeşim yazsanıza şuraya. db oranı önemli 104 db den aşağıysa yaramaz..

103 db hassasiyet

kafa üstü kulaklık alın kaliteyi fark edin.kulak içi kulaklık insan kulağını sağır etmek için dizayn edilmiş bir yapısı var.yüksek sesle müzik dinleyip çıkardığınızda kulağınız çınlar.zaten kafa üstü kulaklık kalitesine yaklaşamaz.bu tip kulaklıklara paraya yazık.

Emin olun panasonic rp-hje290 gibi bir kulaklık piyasadaki fiyatına göre gerçekten bir şaheser

3570 kullanıyorum aynı model sadece numaraları farklı sanırım 30 tlye almıştım bass konusunda gerçekten parasının hakkını veriyor şahsen çok memnunum

ifrit oluyorum şu kulaklıklara maabada pamuk tıkar gibi bide vıcık vıcık ses yapmıyo mu koparıp atasım geliyo adam gibi kulaklık yapsınlar kardeşim!!!

50 dB sonrası sağır ediyor bilmem biliyor musunuz?

creative ep 630 model kulaklıkta güzel.

Aldım. Gerçekten temiz ses ve güçlü bas var. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost