CHIP Online forumu hakkında her şey

CHIP Online forumları: Teknoloji dünyasının kalbi burada atıyor, fikirler burada tartışılıyor.

Cep Telefonları, Dijital Fotoğrafçılık, Teknoloji

Cep Telefonları, Dijital Fotoğrafçılık, Teknoloji

Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola ve diğer sayısız cep telefonuyla ilgili bilgiye 'Cep Telefonları' bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu sıralar eğer cep telefonu almayı düşünüyorsanız öncelikle bu bölüme uğramanızı şiddetle öneriyoruz.

Dijital Fotoğrafçılık kısmında dijital fotoğraf makineleri ve kameralarla ilgili hemen her bilgiye ulaşmanız mümkün. Piyasada bulunan sayısız dijital fotoğraf makinesi arasında seçim yapmak gerçekten çok güç bir hal aldı. Tam olarak ne istediğinize karar veremiyorsanız ve dijital fotoğraf makinesi alırken dikkat edilecek hususları atlamak istemiyorsanız bu bölüme bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bunun dışında Teknoloji bölümünde Hi-Tech ve yüksek teknolojilerle ilgili tartışmalara katılabilirken Web Tasarımı bölümünde ise Web Tasarım editörleri (FrontPage, Dreamweaver), Flash, AJAX/JAVAScript/JSP, ASP/ASP.NET ve PHP/Pearl gibi web programlamalarına erişebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

CHIP Online, siz değerli okurları sayesinde varolduğunun farkındadır ve sizlerle beraber başarı çıtasını çok daha yukarılara çekeceğine yürekten inanmaktadır. CHIP Online ile ilgili öneri, eleştiri veya fikirlerinizi mutlaka bizlerle paylaşın. Okurlarının hepsi CHIP Online için çok kıymetlidir ve görüşlerine değer vermektedir.

Bunun farkında olduğumuz için burdayız... Teşekkürler CHIP Online

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir