CHIP Online forumu hakkında her şey

CHIP Online forumları: Teknoloji dünyasının kalbi burada atıyor, fikirler burada tartışılıyor.

Donanım & Yazılım

Donanım & Yazılım

Donanım bölümünde bilgisayarınızın hemen her parçasıyla ilgili bir bölüm bulunuyor. Hard diskten, ekran kartına, ses kartından CD/DVD okuyucularına, monitörlerden TV kartlarına, anakarttan işlemciye, bellekten dijital fotoğraf makinelerine kadar hemen her donanımla ilgili bilgiye Donanım başlığı altından ulaşabilirsiniz.

Yazılım bölümünde ise Mesajlaşma yazılımlarından, güvenliğe, 3D yazılımlardan ofis yazılımlarına, müzik ve medya oynatıcı yazılımlardan paylaşım yazılımlarına, sahreware/freeware'den grafik video yazılımlarına kadar pek çok kulvardaki yazılımlar, bu başlık altında toplandı.

Oyunlar bölümü ise PC ve konsol oyunlarına ayrılmış bir başlıktır. Bu bölümü yakından takip ederek yeni çıkan oyunlarla ilgili bilgiler alabilir, oyun hilelerini öğrenebilir ve merak ettiğiniz oyunlarla ilgili resim ve videolara ulaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

CHIP Online, siz değerli okurları sayesinde varolduğunun farkındadır ve sizlerle beraber başarı çıtasını çok daha yukarılara çekeceğine yürekten inanmaktadır. CHIP Online ile ilgili öneri, eleştiri veya fikirlerinizi mutlaka bizlerle paylaşın. Okurlarının hepsi CHIP Online için çok kıymetlidir ve görüşlerine değer vermektedir.

Bunun farkında olduğumuz için burdayız... Teşekkürler CHIP Online

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir