Kullanışlı iPad ayağı Ori Türkiye'de!

Origami'den esinlenerek tasarlanan Ori, iPad'inizi sadece ayakta tutmakla kalmıyor!

Origami'den esinlenen ve sık seyahat edip, iPad'ini sürekli yanında taşıyan kişilere yönelik olarak tasarlanan GorillaMobile Ori, iPad'in verimliliğini ergonomik tasarımı ve şık koruma kılıfı ile pekiştiriyor. Beatweek GorillaMobile Ori için, "Şimdiye kadar gördüğümüz en yenilikçi taşınabilir iPad standı." dedi.

Pazardaki mevcut standlardan hiçbirine benzemeyen Gorilla Mobile Ori, koruyucu kılıf konseptini başka bir boyuta taşıyarak çok amaçlı, ergonomik duruşlu bir standa dönüştürüyor ve iPad'in gerçek potansiyelini ortaya çıkarıyor. Origami katlama sanatından esinlenen GorillaMobile Ori, yüksek performanslı otomobillerde kullanılan, çok hafif, Alman malı alüminyum/polipropilen alaşımdan üretildi. Dört farklı görüntüleme modu kullanıcının farklı ortamlarda farklı programlarla çalışırken ekran yüksekliğini ve izleme açısını rahatlık için ayarlayabilmesi düşünülerek optimize edildi: uçakta film izlerken, bir kafede işle ilgili bir sunuma bakarken ya da bir eposta yazarken vb. Ori, dayanıklılığı heykelsi, hafif form içinde sunuyor ve kesintisiz koruma sağlıyor; böylece kullanıcılar katlanmış Ori'yi kolayca çantalarına koyabiliyor.
Kullanışlı iPad ayağı Ori Türkiye'de!
Ori'yi Apple Premium Reseller Pupa mağazalarında, (Bağdat Caddesi, Akmerkez ve İstinye Park) Turkcell flagship mağazalarında (Bağdat Caddesi, Kanyon ve Capitol) bulabilirsiniz.

Kullanışlı iPad ayağı Ori Türkiye'de!

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

fiyatı ne kadar acaba?

Patentini hemen alsın da diğer markalar böyle ayak, dayanak filan yapamasınlar, diğer markalar yalnız boyna asılı olarak kullanılabilsin.

origami diyorçok oturumlu adamlar izin vermiş sen patent diyor sun cahil şey ........

ipad almayacağım için, böylesine güzel bir ürünü kullanamayacağım ne yazık ki... ama diğer Winpad' lerden alırsam ve bu üründe onlara uyarsa alırım tabii ki...

saygılarr.r.rr

Ne güzel evir çevir kıvır koy :)

origami diyorçok oturumlu adamlar izin vermiş sen patent diyor sun cahil şey ........
................
Yok izin vermiş de yok lütufta bulunmuş, Apple kim ya millet ondan izin alacak, haddini bilsin artık Apple, yoksa iyi bildirecekler zaten yakında, herkes diş biliyor...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost