Kurura, Susan, Sunny: Üç yeni S. Ericsson cep

Sony Ericsson sessizliğini üç yeni cep telefonuyla bozuyor: İşte yeni modeller ve sunacakları...

  • Halil Mollaoğlu
Kurura, Susan, Sunny: Üç yeni S. Ericsson cep?
Sony Ericsson Susan: 5 Megapiksel kameralı Android cep olabilir mi?

İnternette üç yeni Sony Ericsson cep telefonuna dair fotoğraflar ve bilgiler ortaya çıktı. Kod adı Kurara olan model Symbian'ı baz alıyor ve Nokia'nın S60 arabirimini baz alıyor. Susan ve Sunny modellerinin işletim sistemi hakkında henüz bir bilgi yok.

SEMC-Blog.com web sitesine göre Kurara 8,1 Megapiksel kamera ile beraber geliyor. Pazar başlangıcı olarak 2010'un başı gösteriliyor. Buna karşın diğer iki model olan Susan ve Sunny'nin dağıtım tarihleri hakkında herhangi bir bilgi yok. İki cihazın da 5 Megapiksel çözünürlükte resim çektiği ve su geçirmez kasayla donatıldığı söyleniyor. Son olarak Susan'ın bar tipinde, Sunny'nin ise kızaklı tipte olduğu iddia ediliyor. Sony Ericsson şu ana kadar üç cep telefonu hakkında da herhangi bir açıklama yapmadı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Neden Nokia markasını taklit etme yoluna gidiyorlar anlamıyorum. Sony Ericsson'a bunu hiç yakıştıramadım ama şu menüleri kim dizayn ediyorsa adam gibi bir değişiklik yapsa gerçekten çok iyi olacak. Bence Nokia kadar yaygınlaşmamasının sebeplerinden birisi budur.

çok kötü kod isimleri :( Sony symbian'da UIQ yerine niye S60 arabirimini kullanmış aklım almadı ,belki de UIQ'i geliştirmeyi bırakacaklar .

vay be... Zamanında Nokia'nın en büyük rakibi olan firma, şimdi Nokia'nın işletim sistemini kullanıyor...

Sony Ericsson ölüyor.

bir zamanların bir numarası s.e. telefonlar şimdi teknoloji marketlerin en ücra köşelerinde sergileniyor. s.e.inşallah silkelenip kendine gelir yoksa çok geç olacak.

sony gerçekten insanlar tarafından çok saygı duyulan bir marka, fakat bir türlü şu s.e. iyi bir yere gelemedi. bir an önce playstation, walkman vs. gibi bir fenomen çıkartması gerekiyor, yoksa arkadaşların dediği gibi başka işlere bakarlar.

siemens, alcatel, benq, panasonic, i-mate.. mezarda yer açın sony ericsson geliyorrr.. 5 yıl sonra motorola. 10 yıla kadar nokia. ortalık
htc-apple-lg-samsung dörtlüsüne kalır. s.öztürk

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play