Kutcher, Jobs olabildi mi?

Steve Jobs'un hayatını konu alan filmle ilgili ilk yorumlar gelmeye başladı. Peki film ne kadar iyi?

Kutcher, Jobs olabildi mi?

Geçtiğimiz günlerde Sundance Film Festivali'nde izleyici karşısına çıkan "jOBS" filmi ve filmde Steve Jobs rolünü oynayan Ashton Kutcher farklı eleştiriler alıyor. Filmi izleyenler arasında Kutcher'i beğenmeyenler olduğu gibi çok iyi bir performans sergilediğini düşünenler de var.

Hollywood Reporter ve Variety dergileri, Apple'ın ilk günlerinin anlatıldığı filmi, "sıradan" bir Jobs portresi çizdiği için eleştirirken, Entertainment Weekly dergisi filmi "dürüst" bularak övdü. Entertainment Weekly ayrıca Kutcher'ın açıkça sadece genç Steve Jobs'a benzerliği nedeniyle rolü kaptığını ama dişini tırnağına takarak rolün hakkını verdiğini belirtiyor.

Ancak Kutcher'in performansını beğenmeyenler de var. Örneğin Variety dergisi, her ne kadar Kutcher, Steve Jobs'a benziyor olsa ve kişiye has davranışlarını taklit etmeye çalısa da izleyiciyi ikna etmeyi başaramadığını iddia ediyor.

Amerika'da 19 Nisan'da yani Apple'ın 37. kuruluş yıldönümünde vizyona girecek olan filmin ülkemize ne zaman geleceği henüz belli değil.

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Steve Wozniak da alakasi Yok dedi ama bir onemu Yok Hollywood filmi nasil olsa.... Tabiki izleyecegiz hafta iTunes Dan satin alip, Apple TV den izleyecegim......

@Long Live Apple Hoşgör de, bu kadar yalakalığa gerek yok. Yunan bankasında çalışıyorsun diye yunan olmak zorunda değilsin.

JOBS GİBİ OLUNMAZ. BAK, BEN BUNU BİR SAMSUNG FANI OLARAK SÖYLÜYORUM. ZATEN JOBS VEFAT EDİNCE BEN SAMSUNGLU OLDUM. APPLE DA ÖLDÜ O ÖLÜNCE. O OLSAYDI ŞU ANKİ APPLE VE YAPTIKLARINI SEVERDİM. ÇÜNKÜ; ADAM YENİLİKÇİYDİ ALLAH İÇİN. ONUN İZİNDEN GİDİLMİYOR. İZİNDEN GİDİLSE HERKES APPLE FANBOYU OLUR. AMA HER ZAMAN DİYORUM: VAH GİDENE, VAH GİDENE...:(

Senin yerini kimse tutamaz STEVE JOBS

jobs gibi muazzam bir dâhinin hayatını buna oynatacaklarsa o film tırışkadan nağmelerdir arkadaş....

zükerberk, gates, jobs... filler ve çimenler... çimenler yarışın bakalım, en fan hanginiz...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir