Laptop'unuza bedava sigorta!

Eğer bu üreticinin laptop'larından bir tanesine sahipseniz, bu sigortalama fırsatını kaçırmayın!

HP, satış süreçleri kadar satış sonrası hizmetler için de yatırım yapmaya devam ediyor. Bu alanda 2011 yılının son ayında Avrupa'nın ilk HP Çözüm ve Deneyim Merkezi'ni İstanbul'da açarak yatırımlarında somut bir adım atan HP, satış sonrası hizmetler yatırımlarına sigorta hizmeti ile devam ediyor.

Çalınma, kırılma, düşürme, ıslanma gibi kötü sürprizlere karşı tüketicileri koruyan HP sigorta hizmeti HP Yetkili Satış Noktaları'ndan veya Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan HP Pavilion ve HP Envy Dizüstü Bilgisayarlar için geçerli olacak. Bilgisayarı satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde www.hp.com.tr/sigorta adresi üzerinden kayıt yaptırarak ücretsiz aktive edilen sigorta hizmeti 1 yıl geçerliliğini koruyacak.

Hizmet hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen tüketiciler www.hp.com.tr/sigorta adresinden tüm soruların cevabına ulaşabilecek.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

HP hizmet kalitesinde her zaman olduğu gibi 1 numara. Ben yıllardır evimde ve işyerimde ilk tercih olarak HP'yi tercih ediyorum. Bana bu güveni verdiğiniz için teşekkürler HP ekibi.

ise yaramayan laptopu sigorta yaptiracak kadar bunamadim

Sen de yorum yaz