Laptop'unuzu her ortamda kullanın

Laptop'unuzun sırt çantasının bir anda bir laptop çadırına dönüşmesini ister miydiniz?

Laptop'unuzu her ortamda kullanın, tatilde bile

Girişimci Amerika'lıların bilgisayar bileşenleri ile ilgili icatlarının ardı arkası kesilmiyor. Lapdome firmasının çıkardığı yeni bir ürün, laptop kullanıcıları hedef alınarak üretilmiş.

Dizüstü bilgisayar taşımaya uygun bir sırt çantası formatında olan ürünü bir havuz başında veya kampta açıp kucağınıza oturtup bir çadıra dönüşmesini sağlayabiliyorsunuz. Böylece ekran hem güneşten dolayı soluklaşmıyor, hem de meraklı gözlerden uzakta rahat rahat işinize bakabiliyorsunuz. Elbette tatilde havuz başında bilgisayar kullanacak kadar geek iseniz, bu tür bir ürünün ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Ürünün fiyatının 80 dolar civarında olduğu bildiriliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

recai:
bir ara plajda wireless net haberi okusmustum bir yerde, insanoglu teknolojiden kacip tatile giderken yine sacmaliyor...
bunu ancak sivil yada resmi arama kurtarma ekipleri, denizciler, dagcilar, yada arastirma görevliler belkide askerler vs vs kullanir görev esnasinda...
ama kesinlikle tatilciler icin degildir...

50$ olsa idi fiyati, tam uygun olurdu

güzel fikir her eve çadır kampanyası başlatsınlar

kesinlikle insanlar para kazanmayı biliyorlar, insanlar tatildede iş yapacaksa veya havuz kenarında internette sörf yapıp, oyun oynayacaksa evlerinde veya iş yerinde oturup çalışmaya devam etsinler.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play