Laptop'un içinden hamam böceği çıktı!

Laptop'unuzun içini açtığınızda böyle bir manzarayla karşılaşsaydınız, ne yapardınız?

Laptop'un içinden hamam böceği çıktı!

Bilgisayar tamiriyle uğraşan uzmanların, PC'lerin içerisinde her çeşit şeyle karşılaştıklarından eminiz. Ancak sanırız bununla karşılaşan, çok az olmuştur.

Düzgün çalışmayan laptop'unu sökmeye karar veren bir adam, onu açıp anakartı kaldırdığında altında hamam böceklerinin yaşadığını fark etti. Yukarıdaki videoda göreceklerinize inanıp inanmamak size kalmış, ancak görüntü bizi güldürmeyi başardı.

İnternete yapacağınız küçük bir araştırma, bu sorunu yaşayan başkalarının da olduğunu gösteriyor. Önerilen çözümler arasında laptop'u çalıştırıp, böceklerin sıcaktan ölmesini sağlamak var. Böcekleri laptop'tan uzak tutacak bir çözüm ise henüz önerilmemiş görünüyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

İtfayeyi arardım gelip hayvanı kurtarsınlar,böylesine güzel bir soruyu bizlere yönelttiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum.

@17 Ağustos 2015 19:11 içinden fare çıkanı da görmüştük şem şimdi suluk yemlik filanda takarsın kasaya aç kalmasınlar diye :)

Böcekler anakartı annesi sanmıştır.

Ooo bu neki. Benim masaüstü pc nin içine hamam böcekleri site kurmuşlar. Nede olsa sıcak. Böyle sırtını anakarta dayıyor uhuuuyyy diyerek. Kış gelincede taşınıyorlar. Örümcekde ağ çekmiş ne güzel.

hayvanlar haklarını arıyor... nede olsa bu teknolojileri onların sayesinde geliştiriyoruz onlarda istifade etmeli...

Bilgisayar odasının kapı ve pencere girişlerine ayda bir raid böcek savar sıkıyorum benim sorunum olan karıncalar asla odaya giremiyorlar kalorifer olmadığı için hamam böceği sorun olmuyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir