League of Legends durmuyor!

Popüler çevrimiçi oyun League of Legends, bu haberle birlikte gücünü bir kez daha kanıtladı!

League of Legends durmuyor!

League of Legends, en geniş oyunlar arasındaki yerini iyice sağlamlaştırdı. Oyunun geliştiricisi Riot Games, alışılmadık iş modeliyle diğer oyun firmalarının önüne çıkıyor. Oyun Ocak ayında günlük 27 milyon etkin kullanıcıya, ayda 67 milyon etkin kullanıcıya ulaşmayı başarmış bulunuyor.

Riot Games ortak kurucusu ve başkanı Marc Merrill, oyundaki turnuvaların bir pazarlama aracı olarak çalıştığını, oyuna yeni oyuncuları çektiğini, mevcut oyuncuları ise motive ettiğini söylüyor. Bu ay gerçekleştirilecek League of Legends Worlds turnuvasının büyük finali ise, 19 Ekim Pazar günü yapılacak. Turnuvayla ilgili hazırlanan bir ilginç bir video ise 10.000 Leauge of Legends oyunundan 100.000 oyuncunun hareketlerini bir araya getirmesiyle izlenmeye değer. Özellikle turnuva finalinin yaklaştığı şu günlerde birçok ilginç Leauge of Legends videosuna rastlamanız mümkün.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bi oyunun çok popüler olması o oyunun çok iyi olduğunu gösterseydi metin2 şuan kalite rekoru kırmıştı.

Gençler hiç ediyor zamanını bu oyunla..yazik ya

@13 Eki 2014 19:53 ne diyorsun teyzecim? boş vaktimizde napalım? kitap okuyamıyoruz abla

1 ay kadar oynamıştım bu oyunu. Oyun güzel ama lafına küfür ile başlayıp küfür ile bitiren kesim bir süre sonra katlanılmaz oluyor. Oyun yapısı gereği arkadaşlık ve yardımlaşmaya dayalı olduğundan anlaşmazlıklar oyunu oynanmaz hale getiriyor.

Ben bir LoL oyuncusu olarak bunların hepsine katılıyorum All Star 2014 vb. aktivitelerle büyük oranda oyuncu çekmiştir eğer bu yılki League of Legends World Championship'in bir maçını seyrettiyseniz içinize aniden oyunu oynama istiği gelecektir ve gördüğüm en heyecanlı LoL maçları idi.Finallerde SHR ile SSW yapacak ve sabırsızlıkla bekliyorum.Ayrıca oyuncu sayısı arttığı doğru artık her giriş yaptığımda çok fazla oyuncu giriş yapmaya çalışıyor lütfen bekleyin diyor bence gelecekte LoL'un yeri büyük ve bence şimdiden yerinizi alın...

saçma sapan çakma bi oyun dotanın çakması insanlar kaliteden anlasaydı zaten bu aptal yama oyunu oynamazdı kalitemizi belli ediyoruz bu oyunlara prim vererek

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir