LeBron James, Twitter'da çılgına döndü...

Galaxy cebi bir anda sıfırlanan ünlü basketbolcu, öfkesini 12 milyon takipçisiyle böyle paylaştı!

  • Zeynel A. Öztürk
LeBron James, Twitter'a çılgına döndü, çünkü

Ünlü NBA oyuncusu LeBron James, telefonundaki verilerin bir anda silinmesiyle deliye döndü. Milyonlarca takipçisi olan James, bu tecrübesini Twitter'da paylaşmaktan geri durmadı.

Miami Heat'in hücum oyuncusu, 12 milyon takipçisine şunları söyledi: "Telefonu içindeki her şeyi sildi ve baştan başladı. Bu, tüm hayatımdaki en kötü hislerden biri!!!"

James, hangi telefonu kullandığını açıklamasa da, daha önceki haberlere bakarsak bir Samsung kullandığı kesin gibi. James'in Samsung ürünlerinin tanıtımı için firmadan ücret aldığı biliniyor; dahası bir Galaxy Note 3 kullandığı söyleniyor. Ama basketbolcunun gizliden gizliye bir iPhone hayranı olma ihtimali de yok değil.

Ancak sorunu bir şekilde çözen James'in sözkonusu tweet'i, şu an ortadan kalkmış durumda. Oyuncu, son tweet'inde, tüm bilgilerini kurtardığını söyledi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

google hesabına yedekleme yapaydı höserdi

yok artık lebron james galaxy note mu kullanıyormuş? buna kim inanır? e tabi ki kadir inanır :)

bu ne kadar aptalca bir yazı ya. neden yazarın adı yok görmek isterim. çocuk galiba yazar. ciddiyim çok aptalca. chipten yakında ben de tamamen uzaklaşacağım bu gidişle. iphone hayranı olma ihtimali yok değil ne demek abi? anahtar nokta iphone değil, cümle. bunu neye dayanarak söylediniz? imzalı yazılar yazın mertçe!

bu başlıktan sonra bu siteyle işim bitmiştir artık burası siyasi gönderme yapma yeri değil

@14 Mar 2014 08:39 memlekette kına stokları da tükenmiş bu vesileyle

Haya Samsungdan yüklü miktarda ödeme yapmıştır tweetini silsin diye

Habere bak çay demle. Galaxy kullandigi soyleniyor. Iphone hayrani olabilir. Haber telefonun markasi degil, durumun haberi olmali.

"Ama basketbolcunun gizliden gizliye bir iPhone hayranı olma ihtimali de yok değil." şu yazıyı yazan arkadaş ne içiyorsan söyle biz içmeyelim

"Telefonu içindeki her şeyi sildi ve baştan başladı. Bu, tüm hayatımdaki en kötü hislerden biri!!!" sen türkiye`de sıradan bir türk olarak yaşamayı bi denesene görürsün ondan sonra hayatındaki en kötü hissi!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost