Legoları hidrolik presle ezdiler!

Basit bir Lego, çok güçlü bir hidrolik pres makinesine kafa tutabilir mi? Kendiniz görün!

Oynat Legoları hidrolik presle ezdiler! İnternetin son keşfi hidrolik presler, bu kez legoları ezmekte kullanıldı!

Hidrolik preslerle oynamanın ne kadar eğlenceli olabileceğini yeni keşfeden internet dünyası, bowling toplarından alarmlı saatlere her şeyi yüksek basınç altında ezmeyi deniyor. YouTube'da ortaya çıkan son videoda ise bir lego karakteriyle lego tuğlası, basınca tabi tutuluyor.

Kahverengi saçlı karakter, metal silindirin yukarından yavaşça inmesiyle bir an hareketleniyor ve kendini kurtarmaya yaklaşıyor. Ancak operatör, bu kez onu platforma yatar biçimde bırakıyor. Lego bu defasında kendini kurtaramıyor ve dümdüz oluyor.

Lego tuğla da presin altında benzer bir sona maruz kalıyor, adeta patates cipsine dönüşüyor ve presin üzerine yapışıyor. Bu küçük parçaları ezmekle tatmin olmayan pres operatörü, daha sonra iki lego aracını presin altına yerleştiriyor. Plastik araçların bir kısmı kaçmayı başarsa da, kağıt gibi dümdüz olmaktan kurtulamıyorlar.

Hidrolik presler, genellikle metale şekil vermekte veya delik açmakta kullanılıyorlar. Bakalım makinenin bir sonraki kurbanı ne olacak...

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

İşsizlik tavan olmuş

Bence bu gerçekten bir hastalık çeşidi. Yani bir şeyleri anlamsızca ezen, kıran, yakanların olduğu kanalların bu kadar büyümesi insanların içerisindeki vahşetin ve umursamazlığın artışına işaret ediyor. Başka türlü bir şeylerin ezilip parçalanmasını izlerken kahkaha atmanın açıklanabileceğini düşünmüyorum.

Çok mu komik ? Bu kadar gülünecek olay ne ?

Gördüğün en gerizekalı hareketlerin başında geliyor bu video. Bu işi yapanların psikolojik durumları son derece vahim. Tedaviye ihtiyaçları var. Umarım ellerini prese sıkıştırırlar..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir